تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس کمیته ملی المپیک در نامه‌ای از وزیر ورزش و جوانان درخواست کرد که برگزاری انتخابات فدراسیون‌های ورزشی متوقف شود. به گزارش ایسکانیوز، در حالی که انتخابات برخی از فدراسیون‌های ورزشی برگزار شده و برخی دیگر نیز باید برگزار شود، کیومرث هاشمی رئیس کمیته ملی المپیک در نامه‌ای به محمود گودرزی از وزیر ورزش […]

[ad_1]

رئیس کمیته ملی المپیک در نامه‌ای از وزیر ورزش و جوانان درخواست کرد که برگزاری انتخابات فدراسیون‌های ورزشی متوقف شود.

به گزارش ایسکانیوز، در حالی که انتخابات برخی از فدراسیون‌های ورزشی برگزار شده و برخی دیگر نیز باید برگزار شود، کیومرث هاشمی رئیس کمیته ملی المپیک در نامه‌ای به محمود گودرزی از وزیر ورزش و جوانان درخواست کرده که انتخابات فدراسیون‌های ورزشی برگزار نشود. هاشمی دلیل این موضوع را اصلاح اساسنامه فدراسیون‌های ورزشی اعلام کرده و خواستار آن شده که برگزاری انتخابات تا زمان اصلاح اساسنامه فدراسیون‌ها به تعویق بیفتد.

این اتفاق در حالی رخ داده که فدراسیون‌های جهانی نیز در نامه‌هایی جداگانه به برخی فدراسیون‌های کشورمان از آنها درباره دخالت دولت در ورزش سؤالاتی را پرسیده و خواستار پاسخگویی و شفاف‌سازی فدراسیون‌ها شده‌اند. کمیته بین‌المللی المپیک نیز به‌تازگی خواستار عدم دخالت دولت در ورزش شده بود.

۷۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس