تاریخ انتشار: ۰۹ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رییس شورای شهر تهران از نگارش نامه‌ای به سازمان بازرسی کل کشور برای در اختیار گذاشتن نسخه‌ای از وضعیت واگذاری املاک در شهرداری، خبر داد. به گزارش ایسنا، مهدی چمران صبح امروز با اشاره به انتشار نام برخی از اعضای شورای شهر در لیست واگذاری املاک شهرداری آن هم بدون ضابطه، گفت: روز گذشته […]

[ad_1]

رییس شورای شهر تهران از نگارش نامه‌ای به سازمان بازرسی کل کشور برای در اختیار گذاشتن نسخه‌ای از وضعیت واگذاری املاک در شهرداری، خبر داد.

به گزارش ایسنا، مهدی چمران صبح امروز با اشاره به انتشار نام برخی از اعضای شورای شهر در لیست واگذاری املاک شهرداری آن هم بدون ضابطه، گفت: روز گذشته با مسئولان سازمان بازرسی تماس گرفته و از آنها خواستم که گزارش و نامه کتبی که به شهرداری داده است را به ما بدهند اما آنها اعلام کردند که این نامه در اختیار افراد قرار گرفته و از آنها سوال پرسیده‌ایم.

چمران با بیان اینکه با وجود مخالفت سازمان بازرسی باز هم نامه‌ رسمی به آنها نوشتم که حداقل کپی نامه را در اختیار ما قرار دهند تا ببینیم موضوع از چه قرار است، گفت: البته سازمان بازرسی عنوان کرده که این نامه گزارش نبوده و تنها از افراد سوال پرسیده شده که باید عنوان کنند ۵۰ درصد سوال‌ها پس از ارائه توضیح رفع شده و معمولا پس گرفته می‌شوند و حتی اگر گزارشی نیز در مورد تخلف باشد و تا زمانی که موضوع توسط سازمان‌های نظارتی پیگیری نشود قابل اتکاء نیست.

وی با بیان اینکه این سخنان من تنها در مورد اعضای شورای شهر است، گفت: خوشحال هم می‌شویم که قاضی پرونده مدیران شهرداری را بررسی کند و این موضوع به ما مربوط نیست و من تنها در مورد اعضای شورایی که نام‌شان در لیست بود، صحبت کردم.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس