تاریخ انتشار: ۱۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] فرانچسکو توتی، اسطوره ایتالیایی باشگاه رم در نامه ای پر احساس خطاب به هواداران رم، از اتفاقات سالهای حضورش در این باشگاه گفت. به گزارش ایلنا، در این نامه توتی از احتمالا بالای انتقال به رئال مارید در سال ۲۰۰۴ و رد کردن پیشنهد میلان در ۱۳ سالگی توسط مادرش سخن گفت. […]

[ad_1]

فرانچسکو توتی، اسطوره ایتالیایی باشگاه رم در نامه ای پر احساس خطاب به هواداران رم، از اتفاقات سالهای حضورش در این باشگاه گفت.

به گزارش ایلنا، در این نامه توتی از احتمالا بالای انتقال به رئال مارید در سال ۲۰۰۴ و رد کردن پیشنهد میلان در ۱۳ سالگی توسط مادرش سخن گفت.


توتی نوشت: “زمانی که ۱۳ ساله بودم، زنگ خانه به صدا در آمد و افرادی از باشگاه میلان برای جذب من آمده بودند. اما در آن زمان مادرم رئیس خانه بود و از من خواست تا رم را ترک نکنم. البته هنوز هم مادرم رئیس خانه ماست. ممکن بود با آن انتقال، پول زیادی نصیب خانواده من بشود. اما آن روزر مادرم درس مهمی به من داد و من متوجه شدم که خانه از همه چیز مهم تر است.


مدتی بعد، پیشنهاد باشگاه رم به دست من رسید و رویای پوشیدن لباس زرد و قرمز این تیم به تحقق پیوست”.


همچنین توتی از پیشنهاد رئالا مادرید در سال ۲۰۰۴ پرده برداشت و گفت: “زمانی که قویترین و بهترین تیم دنیا به شما پیشنهاد می دهد، این موضوع کمی شما را وادار به فکر کردن می کند. با خانواده ام در این رابطه نیز صحبت کردم و تصمیم به ماندن گرفتم. خانه برای من همه چیز است”.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس