تاریخ انتشار: ۰۹ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] معصومه آباد، عضو شورای شهر تهران طی نامه‌ای به قالیباف با اشاره به خبرهای اخیر در خصوص املاک واگذار شده شهرداری، از وی خواست تا در مقام پاسخگویی صریح، در درجه اول به اذهان عمومی و بعد به شورای شهر، موضوع به صورت موردی توضیح و در اختیار رسانه‌ها قرار گیرد. به گزارش ایسنا، […]

[ad_1]

معصومه آباد، عضو شورای شهر تهران طی نامه‌ای به قالیباف با اشاره به خبرهای اخیر در خصوص املاک واگذار شده شهرداری، از وی خواست تا در مقام پاسخگویی صریح، در درجه اول به اذهان عمومی و بعد به شورای شهر، موضوع به صورت موردی توضیح و در اختیار رسانه‌ها قرار گیرد.

به گزارش ایسنا، معصومه آباد عضو شورای شهر تهران در نطق پیش از دستور دویست و هشتاد و هفتمن جلسه شورا نامه خود به شهردار تهران را قرائت کرد که در ادامه مشروح کامل آن آمده است:

« جناب آقای دکتر قالیباف

شهردار محترم تهران

این هفته شهر در التهاب خبری بوده است که به حوزه مدیریت شهری مربوط می‌شود و شهروندان متحیر پی در پی خبرهایی می شنوند که می‌تواند اعتماد آنها را خدشه‌دار کند. پس از خبر فیش‌های نجومی، خبری با عنوان املاک نجومی به چشم می‌خورد که کام مردمی را تلخ نمود که از پس اجاره ماهیانه منزل مسکونی خود بر نمی‌آیند. از بد حادثه نام پنج تن از اعضای شورای شهر در این لیست منتشر شد. اینجانب ضمن اینکه شکایت شخصی خود را از منتشر کنندگان این خبر کذب در مجامع قضایی مطرح خواهم کرد، جدای از شخصیت و هویت حقیقی بر خود لازم می‌دانم در جایگاه عضو شورای اسلامی شهر به عنوان نماینده مردم که مسکن بزرگ‌ترین دغدغه معیشتی آنها محسوب می‌شود جهت تنویر افکار عمومی اقدامی عاجل صورت پذیرد.

جنابعالی در سخنرانی روز شنبه ۹۵٫۰۶٫۰۶ در سالن همایش‌های برج میلاد در راستای این خبر اعلام نمودید که همه اقدامات انجام گرفته برابر قانون بوده است. بنده به عنوان عضوی که شاهد تلاش‌های موثر شما در بهبود توسعه شهری و رفع مشکلات شهر و شهروندان تهران بوده ام، از شما به عنوان شهردار محترم تهران تقاضا دارم در مقام پاسخگویی صریح در درجه اول به اذهان عمومی و بعد شورای شهر موضوع به صورت موردی توضیح و در اختیار رسانه‌ها قرار گیرد.

شهردار محترم از من شروع کنید. حداقل این اقدام گامی در جهت روشنگری است. بیان حقیقت مطالبه بر حق مردم تهران است و همیشه شایعات در فضای خلاء اطلاعات شکل می‌گیرد و با این اقدام حداقل بسیاری از ابهامات برای مردم که به دنبال بازی‌های سیاسی نیستند روشن می‌گردد؛ چرا که مردم ذی‌حسابان اصلی هستند.

در پایان از درگاه حضرت حق مسئلت دارم که دغدغه حفظ نظام و ارزش‌های آن برای تک تک مسئولین دغدغه‌ای بالاتر از دغدغه‌های شخصی باشد و اگر کسی در مظان اتهام قرار می‌گیرد در مقام پاسخگویی شفاف قرار گیرد.»

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس