تاریخ انتشار: ۲۳ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] فردی که با انتشار تصاویر و فیلم‌های شخصی و خصوصی نامزد سابق خود موجب هتک حیثیت و آبروریزی وی شده بود توسط پلیس فتا استان اصفهان شناسایی و دستگیر شد. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از مهر ، سرهنگ جهانگیر کریمی معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: در پی شکایت خانمی جوان […]

[ad_1]

فردی که با انتشار تصاویر و فیلم‌های شخصی و خصوصی نامزد سابق خود موجب هتک حیثیت و آبروریزی وی شده بود توسط پلیس فتا استان اصفهان شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از مهر ، سرهنگ جهانگیر کریمی معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: در پی شکایت خانمی جوان مبنی بر اینکه فردی ناشناس فیلم ها و تصاویر شخصی وی را در فضای مجازی منتشر کرده است، بررسی موضوع در دستور کار پلیس فتا استان قرار گرفت.

او افزود : با اظهارات شاکی پرونده ای در این زمینه تشکیل و کارشناسان پلیس فتا با جستجوی علمی و تخصصی در فضای مجازی هویت اصلی انتشار دهنده این تصاویر و فیلم ها را شناسایی و طی عملیاتی با هماهنگی مقام قضاییوی را دستگیر کردند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه متهم نامزد سابق شاکیه بود گفت:متهم در مواجه با مدارک و مستندات این پلیس صراحتاً به بزه انتسابی اقرار و انگیزه خود را انتقام جویی از دختر مورد علاقه خود عنوان کرد.

سرهنگ کریمی گفت: برابر قانون جرائم رایانه ای هر کس بوسیله سامانه های مخابراتی و رایانه ای صوت و تصویر یا فیلم یا اسرار دیگری را بدون رضایت او منتشر نماید یا در دسترس دیگران قرار دهد یا به هر نوعی موجبات هتک حیثیت افراد را فراهم نماید به حبس و جزای نقدی محکوم خواهد شد.

۱۰۵۱۰۵

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس