تاریخ انتشار: ۲۷ خرد ۱۳۹۴

نماینده سابق مجلس اعتقاد دارد که ناطق در انتخابات نه از اصولگرایان و نه از اعتدالیون و نه از شخص خاصی به صورت مستقیم حمایت نمی‌کند. به گزارش گذارنیوز  حجت الاسلام قدرت الله علیخانی مشاور پارلمانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در مورد امکان ورود ناطق نوری به عرصه انتخابات مجلس دهم به خبرنگارنامه نیوز […]

نماینده سابق مجلس اعتقاد دارد که ناطق در انتخابات نه از اصولگرایان و نه از اعتدالیون و نه از شخص خاصی به صورت مستقیم حمایت نمی‌کند.

علیخانی

به گزارش گذارنیوز  حجت الاسلام قدرت الله علیخانی مشاور پارلمانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در مورد امکان ورود ناطق نوری به عرصه انتخابات مجلس دهم به خبرنگارنامه نیوز گفت: تا آن اندازه‌ای که من از آقای ناطق نوری شناخت دارم باید بگویم وی در انتخابات حضور پیدا نمی‌کند و از فرد و یا جریان خاصی هم حمایت نمی کند.
نماینده سابق مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ناطق نوری شخصیت ملی خود را حفظ می کند و خارج از حزب و جناح‌ها سعی می‌کند یک موضع مستقل داشته باشد، تصریح کرد: وی به عنوان یک سیاستمدار کهنه کار در فضای سیاسی کشور محسوب می‌شود اما با توجه به شرایط و با حفظ وجه روحانی و علمی‌اش تلاش می‌کند که بی طرفی‌اش را حفظ کند.
علیخانی بیان کرد: ناطق حتی در سخرانی که اخیرا داشت تاکید که عضو هیچ حزبی نبوده‌ام و نمی‌شوم ولی در کنار این موضع صریح، از تشکیل احزب حمایت کرده است و رویه حمایتی از احزاب دارد، زیرا ایشان دوست دارد کشور حزبی اداراه شود.
وی با بیان اینکه ناطق در انتخابات مجلس نه از اصولگرایان و نه از اعتدالیون و نه از شخص خاصی  به صورت مستقیم حمایت نمی‌کند، گفت: اقای ناطق نوری سخنانش را صریح می زند و قطعا در آینده نزدیک همه مسائل روشن می‌شود.
 مدتهاست گمانه زنی‌هایی در مورد حضور علی اکبر ناطق نوری در انتخابات مجلس شورای اسلامی در رسانه‌ها منتشر شده است، اما ایشان هربار اعلام کرده‌اند که قصدی برای شرکت در انتخابات ندارند. پیش از این و در مورد انتخابات ریاست جمهوری نیز چنین گمانه زنی‌هایی صورت گرفته بود که البته رنگ واقعیت به خود ندید.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس