تاریخ انتشار: ۰۵ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] امروز در اطراف ایران آتش فراوانی شعله‌ور شده است اما اینکه در ایران با آرامش زندگی می‌کنیم به واسطه مدیریت قوی رهبر هوشیار و شجاع و خدمتگذاری سربازان گمنام امام زمان(عج) است. عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اگر ما سکوت می کردیم و سوریه در تصرف قرار می‌گرفت، به دنبال آن مسیر برای […]

[ad_1]

امروز در اطراف ایران آتش فراوانی شعله‌ور شده است اما اینکه در ایران با آرامش زندگی می‌کنیم به واسطه مدیریت قوی رهبر هوشیار و شجاع و خدمتگذاری سربازان گمنام امام زمان(عج) است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اگر ما سکوت می کردیم و سوریه در تصرف قرار می‌گرفت، به دنبال آن مسیر برای آمدن پشت مرز ایران فراهم می شد.

به گزارش ایلنا،  علی‌اکبر ناطق نوری در همایش «نمازجمعه قرارگاه بصیرت و اخلاق» که به مناسبت ۵ مرداد -سالروز اقامه نخستین نماز جمعه کشور-  برگزار شد با اشاره به وجه تسمیه نماز جمعه گفت: در تاریخ اسلام اولین گروه از مسلمانان که این روز را جمعه نامیدند از گروه انصار بودند.

وی دفاع از سوریه را دفاع از خود و منافع ملی ایران دانست و اظهار کرد: اسراییل و صهیونیست با حمایت امریکا و غیرآمریکائی‌ها و جناح مسیحیت صهیونیست که تلفیقی از مسیحیت و یهود است  سعی دارد آن را نژاد برتر جلوه دهند تا کل جهان را در اختیار بگیرند و زمینه را برای آمدن مسیح آماده کنند که این همان گروه افراطی‌ها هستند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ادامه داد: اگر ما سکوت می‌کردیم و سوریه در تصرف قرار می‌گرفت، به دنبال آن مسیر برای آمدن پشت مرز ایران فراهم می‌شد، ما قائلیم که خط مقدم ما فلسطینی‌ها هستند و اگر حمایت کنیم اسرائیل در جای خود می‌ماند.

ناطق نوری لبنان و سوریه را خاکریز دوم و سوم ایران دانست و گفت: هوشمندی و درایت رهبری سبب شد مردانه ایستادگی کنیم؛ از سویی این ملت بیدار و هوشیار بوده و پای آرمان‌های خود ایستاده است.

او با تاکید بر پرهیز از ایجاد اختلاف و یاس در جوانان خاطرنشان کرد: این انقلاب و کشور و ملت با وحدت و همدلی و همزبانی حفظ می‌شود.

رییس بازرسی دفتر مقام معظم رهبری  همچنین با بیان اینکه نماز جمعه برای ایجاد وحدت است، یادآور شد: بر اساس آیات و روایات خواندن نماز در مساجد برای شکل گیری روابط اجتماعی و نزدیک شدن دل‌ها موثر است.

او طرح مسائل کلان و اجتماعی کشور و حکومت را ویژگی های نماز جمعه برشمرد و اظهار کرد: خطیب جمعه باید در نماز جمعه وحدت‌آفرینی کند.

ناطق نوری مطالعه و احاطه داشتن بر مسائل سیاسی و اجتماعی را برای ائمه جمعه ضروری دانست و افزود: امروز در اطراف ایران آتش فراوانی شعله‌ور شده است اما اینکه در ایران با آرامش زندگی می‌کنیم  به واسطه مدیریت قوی رهبر هوشیار و شجاع و خدمتگذاری سربازان گمنام امام زمان(عج) است.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس