تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۴

یک منبع آگاه در واکنش به مطلب یک هفته نامه تحت عنوان ” ناطق نوری بیاید یا نیاید؟” به خبرنگار سایت روز نو گفت: آقای ناطق نوری همانگونه که اخیرا در یکی از سخنرانی هایش اعلام کرده بود هیچ تمایلی برای نامزدی در انتخابات مجلس آینده ندارد.

به گزارش “گذارخبر” یک منبع آگاه در واکنش به مطلب یک هفته نامه تحت عنوان ” ناطق نوری بیاید یا نیاید؟” به خبرنگار سایت روز نو گفت: آقای ناطق نوری همانگونه که اخیرا در یکی از سخنرانی هایش اعلام کرده بود هیچ تمایلی برای نامزدی در انتخابات مجلس آینده ندارد.
وی افزود:آقای ناطق نوری صریحا اعلام کرده اند که بعد از مجلس پنجم از عرصه سیاست های اجرایی کشور  کنار رفته اند و تاکنون هم که با وجود اصرار ها و دعوت هایی که از سوی چهره ها و جریانات سیاسی در انتخابات های گذشته وجود داشته در هیچ انتخاباتی شرکت نکرده است و صریحا هم اعلام کردند که دیگر در هیچ انتخاباتی شرکت نمی کنم.
وی اظهار کرد: برخی از چهره های تاثیرگذار نظام هم از آقای ناطق نوری برای شرکت در انتخابات مجلس دعوت کرده اند که پاسخ ایشان به این دعوت ها منفی بوده است.
وی افزود: آقای ناطق نوری گفته اند که به عنوان نامزد در انتخابات هرگز شرکت نمی کنند اما از اصولگرایان معتدل و اصلاح طلبان در انتخابات آینده مجلس حمایت خواهند کرد تا مجلسی مقتدر در کشور شکل بگیرد تا با همراهی دولت مشکلات کشور را برطرف کنند.

برچسب ها: برچسب‌ها
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس