تاریخ انتشار: ۱۲ اسف ۱۳۹۳

رییس دفتر بازرسی مقام معظم رهبری و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: مذاکرات هسته ای با غرب از دولت قبلی آغاز شد و در حال حاضر نیز مقام معظم رهبری بر روند مذاکرات هسته ای اشرافیت کامل دارند. به گزارش گذارنیوز حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر ناطق نوری در جلسه شورای اداری آذربایجان […]

رییس دفتر بازرسی مقام معظم رهبری و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: مذاکرات هسته ای با غرب از دولت قبلی آغاز شد و در حال حاضر نیز مقام معظم رهبری بر روند مذاکرات هسته ای اشرافیت کامل دارند.

ناطق نوری

به گزارش گذارنیوز حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر ناطق نوری در جلسه شورای اداری آذربایجان شرقی که در محل استانداری برگزار شد، با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران پیشنهاد دهنده مذاکره در خصوص مسایل هسته ای نبود، گفت: این مذاکرات از دولت قبلی و با پیشنهاد طرف آمریکایی آغاز شد و جمهوری اسلامی ایران شروع کننده مذاکرات نبود.

وی ادامه داد: تصور آمریکاییها از دشمنی ۳۶ ساله با جمهوری اسلامی ایران این است که این همه تحریم و سیاستهای تحمیلی و فشار بر جمهوری اسلامی ایران کارساز نبود و روز به روز بر استقلال و پیشرفت همه جانبه جمهوری اسلامی ایران افزوده شد.

وی با اشاره به پیشرفتهای کشور در زمینه های علمی و نظامی گفت: در حال حاضر جمهوری اسلامی ایران با وجود تحریمها تنها کشور مستقل منطقه است و در جریانهای منطقه ای همچون آشفتگیهای سیاسی عراق و سوریه به خوبی نقش ایفا می کند.

رییس دفتر بازرسی مقام معظم رهبری همچنین با اشاره به ۸ سال دفاع مقدس ادامه داد: در دوران جنگ تحمیلی اکثریت کشورهای جهان به جز چندین کشور عربی همچون سوریه علیه جمهوری اسلامی ایران به عراق کمک مالی و تسلیحاتی کردند و در حال حاضر ایران هم به خاطر مصالح خود و هم پاسخگویی مناسب به از سوریه در عرصه های مختلف حمایت می کند.

حجت الاسلام و المسلمین ناطق نوری در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به سوابق درخشان استاندار آذربایجان شرقی گفت: در سایه مدیریت خوب استاندار آذربایجان شرقی، وحدت، همفکری و همدلی در بین مسوولان محسوس و مشهود است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در ادامه با مقایسه وضعیت فعلی جمهوری اسلامی ایران با دوره قاجار و پهلوی اظهار کرد: در دوران قاجار به دلیل بی کفایتی حکومت، ۱۷ شهر حیاتی کشور از جغرافیای ایران حذف شد. همچنین ایران در دوران پهلوی نیز چهاردهمین استان خود، یعنی بحرین را از دست داد.

حجت الاسلام و المسلمین ناطق نوری، جمهوری اسلامی ایران را برترین قدرت مستقل منطقه ای و یکی از قدرتمندترین کشورهای جهان عنوان کرد و افزود: از ۶۵ هزار روستایی که قبل از پیروزی انقلاب اسلامی در کشور وجود داشت تنها در حدود پنج هزار روستا راه دسترسی داشتند در حالی که هم اکنون اکثریت قریب به اتفاق روستاها از راه و جاده مناسب برخوردار هستند.

وی همچنین با انتقاد از عملکرد دولت گذشته در برخی حوزه ها ادامه داد: متاسفانه در اواخر دولت گذشته بیش از ۵۰۰ هزار نفر در ادارات دولتی به صورت غیر قانونی استخدام شدند و پروژه های عمرانی بسیاری با درصد پیشرفت فیزیکی پنج تا ۳۰ درصد رها شده اند.

ریس دفتر بازرسی مقام معظم رهبری و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در بخش پایانی سخنان خود خطاب به مدیران دولتی با بیان اینکه مدیریت جز تواضع در مقابل مردم و حل مشکلات آنان نیست تصریح کرد: مردم ایران فهیم ترین مردم جهان هستند و همواره ثابت کرده اند با اینکه مشکلاتی همچون مشکلات اقتصادی دارند ولی از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دفاع می کنند.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس