تاریخ انتشار: ۰۶ آبا ۱۳۹۴
عضو شورای مرکزی حاما:

اگر شورای نگهبان به منابع رسمی مانند وزارت اطلاعات و قوه قضاییه اعتماد ندارد به منابع محلی هم نمی توان اطمینان کرد منابع محلی بهانه ای برای رد صلاحیت ها است و قطعا فاقد اعتبار می باشد.

دکتر مصطفی کرمی عضور شورای مرکزی حزب اراده ملت ایران در حاشیه نشست گفتمان فردا در گفتگو با “گذارخبر” در پاسخ به این پرسش که برجام چطور تصویب شد و آیا این همه تهمت و توهین برای تصویب آن لازم بود گفت:برجام یک راه حل برای حل مشکلی بود که طی ده سال گذشته بخشی از دولت را درگیر خودش کرده بود،تصویب برجام در آمریکا هم در روندی مانند ایران موافقان و مخالفانی داشت که بخشی از این رفتارها طبیعی است و باید توجه داشت که این توافق هم جنبه های مثبت و هم منفی دارد طوری که نه می توان آن را فتح الفتوح نامید نه عهد نامه ترکمنچای این قانون مذاکرات است که وقتی امتیازی میگیریم باید امتیازی بدهیم.اما با توجه به شرایط فعلی کشور برجام کاملا قابل دفاع است.

وی با اشاره به دلواپسی ها در این موضوع افزود:دلواپسی برای مسائل مهم کشور از روی دلسوزی است لذا کسی که دلواپس مسائل مهم نباشد نمی توان رفتارش را قابل قبول دانست.

عضو شورای مرکزی حاما در تحلیل رفتار صدا و سیما افزود:متاسفانه صدا و سیما به طور یک جانبه رویکرد انتقادی نسبت به مسئله توافق هسته ای از خود نشان داده است در حالی که باید توجه باید توجه داشت که رسانه ملی از بودجه  عمومی استفاده می کند و باید صدای هر دو طرف موافق و مخالف باشد.

این فعال اصلاح طلب با توجه به فعالیت اصلاح طلبان برای انتخابات گفت:بخشی از اصلاح طلبان که گرایش به معتدلین دارند از سرلیستی ناطق نوری در انتخابات دفاع می کنندکه این طیف دلایل خاص خود را دارند اما به نظر من ناطق خوب است که در انتخابات باشد اما در جریان خودش از طیف اصولگرایان در صحنه حاضر شود قطعا حضور ناطق در لیست اصلاح طلبان خط کشی های حزبی را جابجا خواهد کرد و با توجه به این موضوع اصلاح طلبان باید برند و برچسب خودرا حفظ کنند.

کرمی با اشاره به تایید صلاحیت های شورای نگهبان از طریق منابع محلی گفت:از نظر بنده رجوع به منابع محلی عقلانی نیست.اگر شورای نگهبان به منابع رسمی مانند وزارت اطلاعات و قوه قضاییه اعتماد ندارد به منابع محلی هم نمی توان اطمینان کرد منابع محلی بهانه ای برای رد صلاحیت ها است و قطعا فاقد اعتبار می باشد.

نظرات شما
  1. امیر خجسته says:

    دقیقا..شورای نگهبان به دنبال بهانه است

  2. مونا كاظمي says:

    عارف تنها فردی است که باید سرلیست اصلاح طلبان شود

  3. زهرا افشار says:

    عارف تنها گزینه مطلوب برای اصلاح طلبان است

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس