تاریخ انتشار: ۰۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] اتحادیه اروپا و ناتو در پی حمله تروریستی شب گذشته، با انتشار بیانیه‌های جداگانه با مردم ترکیه و دولت این کشور ابراز همدردی کردند. به گزارش ایلنا به نقل از اسپوتنیک، اتحادیه اروپا و سازمان پیمان آتلانتیک شمالی امروز-یکشنبه- با انتشار بیانیه‌های جداگانه با مردم و دولت ترکیه ابراز همدردی کردند. اتحادیه […]

[ad_1]

اتحادیه اروپا و ناتو در پی حمله تروریستی شب گذشته، با انتشار بیانیه‌های جداگانه با مردم ترکیه و دولت این کشور ابراز همدردی کردند.

به گزارش ایلنا به نقل از اسپوتنیک، اتحادیه اروپا و سازمان پیمان آتلانتیک شمالی امروز-یکشنبه- با انتشار بیانیه‌های جداگانه با مردم و دولت ترکیه ابراز همدردی کردند.


اتحادیه اروپا و ناتو ضمن ابراز همدردی با ترکیه، بر مبارزه همه‌جانبه علیه تروریسم تاکید کردند.


«فدریکا موگرینی» مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت: «به عنوان اتحادیه اروپا، با مردم و دولت ترکیه همدردی می‌کنیم و همکاری خود با ترکیه در مبارزه علیه تروریسم را افزایش خواهیم داد. می‌بایست همگی در کنار یکدیگر قرار گرفته و از امنیت، دموکراسی و صلح دفاع کنیم.»


«ینس استولتنبرگ» دبیرکل ناتو نیز اعلام کرد: «ناتو حمله‌های تروریستی در ترکیه را شدیدا محکوم می‌کند. به مردم ترکیه و کسانی که عزیزان خود را در حمله‌های تروریستی از دست دادند و یا در این حمله‌ها مجروح شدند، تسلیت می‌گوییم. با ترکیه در مبارزه علیه تروریسم همکاری خواهیم کرد.»

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس