تاریخ انتشار: ۲۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] بررسی‌ها نشان می‌دهد حدود ۷۵ درصد مردم انگلیس از ارتباط بین چاقی و سرطان آگاهی ندارند. به گزارش ایسنا، چاقی و اضافه وزن با ابتلای سالانه ۱۸ هزار و ۱۰۰ نفر در انگلیس به سرطان مرتبط است و این در حالی است که ۷۵ درصد مردم این کشور نسبت به این ارتباط بی‌توجه هستند. […]

[ad_1]

بررسی‌ها نشان می‌دهد حدود ۷۵ درصد مردم انگلیس از ارتباط بین چاقی و سرطان آگاهی ندارند.

به گزارش ایسنا، چاقی و اضافه وزن با ابتلای سالانه ۱۸ هزار و ۱۰۰ نفر در انگلیس به سرطان مرتبط است و این در حالی است که ۷۵ درصد مردم این کشور نسبت به این ارتباط بی‌توجه هستند.

بررسی‌ها نشان می‌دهد چاقی یا اضافه وزن با ابتلای فرد به ۱۰ نوع سرطان از جمله سرطان پستان، روده، رحم و مری مرتبط است. به طور کلی افرادی که به لحاظ اقتصادی – اجتماعی در وضعیت مطلوب زندگی نمی‌کنند کمتر از وجود این ارتباط اطلاع دارند. علاوه بر این مردان کمتر از زنان به نقش فزآینده چاقی در بروز سرطان توجه دارند.

مرکز تحقیقات سرطان انگلیس همچنین اعلام کرده است در حالی که روند فعلی چاقی و اضافه وزن در این کشور ادامه پیدا کند طی ۲۰ سال آینده ۶۷۰ هزار نفر دیگر به سرطان مبتلا می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری شینهوا، یک چهارم تمام بزرگسالان انگلیسی مبتلا به چاقی هستند  در حالی که تاثیر آن بر خطر ابتلا به سرطان جدی است و به گفته پزشکان داشتن رژیم غذایی متعادل و فعالیت جسمی کافی می‌تواند در حفظ وزن سالم موثر باشد.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس