تاریخ انتشار: ۱۳ خرد ۱۳۹۴

مکانیسم های بی سابقه نظارتی برقرار خواهد شد تا فورا از تصمیم ایران برای نقض توافقنامه در تلاش برای به دست آوردن سلاح هسته ای مطلع شویم. به گزارش گذارنیوز روزنامه یدیعوت آحارونوت نوشت باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا گفت: نمی توان تحریم ها علیه ایران را تا ابد نگه داشت. اوباما در گفتگو با […]

مکانیسم های بی سابقه نظارتی برقرار خواهد شد تا فورا از تصمیم ایران برای نقض توافقنامه در تلاش برای به دست آوردن سلاح هسته ای مطلع شویم.
اوباما
به گزارش گذارنیوز روزنامه یدیعوت آحارونوت نوشت باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا گفت: نمی توان تحریم ها علیه ایران را تا ابد نگه داشت.

اوباما در گفتگو با کانال دو تلویزیون اسرائیل اظهار داشت: دو بحث علیه توافق هسته ای با ایران وجود دارد.

وی افزود: مکانیسم های بی سابقه نظارتی برقرار خواهد شد تا فورا از تصمیم ایران برای نقض توافقنامه در تلاش برای به دست آوردن سلاح هسته ای مطلع شویم.

اوباما اضافه کرد: این تحریم ها برای همیشه نمی تواند اعمال شود ولی سیستم بازگشت سریع تحریم ها برای بازگرداندن تحریم در صورت نقض توافقنامه از طرف ایران وجود خواهد داشت.

رئیس جمهور آمریکا با اشاره به مخالفت ها با برگزاری مذاکرات با ایران تصریح کرد: می گفتند که این روند نتیجه ای نخواهد داشت زیرا ایران فریبکاری خواهد کرد و به تعهداتش پایبند نخواهد ماند اما پس از یک سال و نیم دیدیم که ایران به مفاد توافق پایبند بوده است.

 

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس