تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۵

گل‌محمدی پاسخ بیانیه باشگاه ذوب‌آهن را داد: سرمربی پیشین ذوب‌آهن اصفهان در پاسخ به بیانیه این باشگاه، اقدام به انتشار بیانیه‌‌ای در دفاع از خود کرد. به گزارش ایسکانیوز، یحیی گل‌محمدی در بیانیه خود که در واقع جوابیه‌ای به بیانیه باشگاه ذوب‌آهن بود، نوشت: «با توجه به بیانیه منتشر شده از سوی باشگاه ذوب‌آهن به […]


گل‌محمدی پاسخ بیانیه باشگاه ذوب‌آهن را داد:

سرمربی پیشین ذوب‌آهن اصفهان در پاسخ به بیانیه این باشگاه، اقدام به انتشار بیانیه‌‌ای در دفاع از خود کرد.

به گزارش ایسکانیوز، یحیی گل‌محمدی در بیانیه خود که در واقع جوابیه‌ای به بیانیه باشگاه ذوب‌آهن بود، نوشت: «با توجه به بیانیه منتشر شده از سوی باشگاه ذوب‌آهن به منظور روشن شدن افکار عمومی لازم می دانم توضیحات ذیل را ارایه کنم:

۱- از بیانیه‌ای که باشگاه ذوب‌آهن منتشر کرد بسیار تعجب کرده و غافلگیر شدم. وقتی مطلع شدم باشگاه بیانیه‌ای منتشر کرده تصور کردم پس از فسخ توافقی و آرزوی موفقیت بنده برای باشگاه و تیم و همچنین توفیقا تی که کسب شده از من تشکر کرده‌اند اما … چنین بیانیه‌ای در حالی منتشر شده که در تمامی مصاحبه‌هایم به رغم مشکلات موجود و بسیاری مسایل برای شخص آقای آذری و مجموعه باشگاه و تیم ذوب‌آهن آرزوی موفقیت کردم و کوچکترین اشاره‌ای نیز به حاشیه‌ها و مشکلات موجود نکرده بودم.

۲- در این بیانیه عنوان شده که بنده ۱۵ روز پیش به آقای فقیهی معاون فنی باشگاه گفته‌ام حاضر قراردادم را فسخ کنید. بله! در آن مقطع و پس از آن‌که معدود تماشاگران خاص و لیدرها قبل از شروع بازی و هنگام گرم کردن اقدام به شعار علیه بنده، دستیارانم و بازیکنان تیم کردند به آقای فقیهی تاکید کردم با این شرایط و مشکلات موجود ادامه فعالیت سخت شده و اگر مشکلی هست حاضرم فسخ کنم تا به تیم آسیبی نرسد.

۳- بنده هرگز نگفته و تمایل ندارم به مشکلاتی که سر راهم ایجاد شد اشاره کنم. می‌توانستم بمانم و توافقی فسخ نکنم، اما وقتی دیدم مشکلات عدیده‌ای وجود دارد خاطر آسیب نرسیدن به تیم توافقی جدا شدم. اینجانب پس از پایان لیگ با پیشنهاد یک تیم خوب تهرانی و یک تیم مطرح خوزستانی (به خاطر جلوگیری از بروز حواشی برای این تیم‌ها از طرح نام آنها خودداری می‌کنم) با پیشنهاداتی جدی و رسمی مواجه شدم اما چون در آسیا با العین و در فینال جام حذفی با استقلال بازی داشتیم، حتی حاضر به مذاکره تلفنی هم نشدم و عنوان داشتم اگر مربی خود را انتخاب نکردید پس از این دو بازی سرنوشت‌ساز مذاکره می‌کنیم. در واقع به خاطر حفظ تمرکز، پیشنهادات را رد کردم و وقتی همه تیم‌ها جز ذوب‌آهن و دو تیم بلاتکلیف دیگر مربی خود را معرفی کرده بودند با پیشنهاد تمدید قرارداد به شرط کاهش یک‌سوم مبلغ قرارداد مواجه شدم، درحالی که دو فصل متوالی با کمک مجموعه؛ تیم را قهرمان جام‌حذفی و مدعی قهرمانی لیگ کرده بودیم و در چنین شرایطی نه تنها برای تمدیدقراردادم کلی شرط و شروط و حرف حدیث به وجود آمد بلکه مذاکراتی هم با سایر مربیان برای عقد قرارداد انجام شده بود.

۴- در بیانیه عنوان شده انتخاب مجتبی حسینی به عنوان سرمربی فعلی پیشنهاد بنده نبوده، این طبیعی است که باشگاه درباره انتخاب جانشین تصمیم بگیرد. البته باید متذکر شوم وقتی باشگاه به مجتبی حسینی پیشنهاد سرمربیگری موقت داد ایشان ادامه فعالیت را منوط به موافقت بنده دانسته و با من تماس گرفت. من هم به آقا مجتبی گفتم بمان و کمک کن تا تیم اموراتش پیش برود. در واقع اگر مخالفت می‌کردم بدون شک مجتبی حسینی حاضر به پذیرش مسئولیت سرمربیگری موقت نبود.

۵- در بیانیه باشگاه ذوب‌آهن عنوان شده چرا گفته‌ام هفته سوم تعلیق شده‌ام و جالب اینکه در ادامه بیانیه ادعای بنده تایید شده است. بحث تعلیق بنده خبری است که همه رسانه‌ها به نقل از باشگاه و مسئولان منتشر کردند و چیزی غیرواقعی نیست. تا به امروز جایی نگفته بودم اما حال لازم می‌دانم بگویم که آقای آذری هفته سوم به محل تمرین آمده و وسط تمرین و در جمع بازیکنان عنوان داشتند گل‌محمدی به خاطر مصاحبه تعلیق شده و نمی‌تواند تیم را تمرین دهد. این مصداق بارز تضعیف جایگاه سرمربی است و یک اتفاق نادر در فوتبال است. هم از این جهت که یک مربی در اوایل کار تعلیق شود و هم اینکه خبر تصمیم‌گیری باشگاه مبنی بر ممنوع‌الفعالیت شدن مربی و سلب شدن اختیار تمرین دادن تیم از وی در جمع بازیکنان عنوان شود.

معتقدم باید همان هفته سوم استعفا می‌دادم. یا همان روزی که لیدرها قبل از بازی علیه من و تیم فحاشی کردند، باید کنار می‌کشیدم. شاید هم روزی که مشخص شد تمایل قلبی به تمدیدقرارداد بنده وجود ندارد.

۶- در بیانیه باشگاه عنوان شده کسی نمی‌تواند موفقیت‌ها را به نام خود مصادره کند. واقعاً جای تعجب دارد که چنین مسائلی عنوان می‌شود. در تمام مصاحبه‌ها بعد از فسخ قرارداد از مدیریت کارخانه، هیئت‌مدیره، هواداران واقعی که حمایت کردند، پرسنل باشگاه، رسانه‌های سراسری و رسانه‌های اصفهان، بازیکنان باغیرت تیم، دستیارانم، کلیه عوامل تیم مدیریت باشگاه و شخص آذری تقدیر و تشکر کرده و تاکید داشته‌ام که با کمک این مجموعه، تیمی که دو فصل متوالی در خطر سقوط به لیگ یک بود و برای بقا می‌جنگید در دو فصل متوالی قهرمان جام‌حذفی شد، به عنوان قهرمانی سوپر کاپ و بهترین تیم مرحله گروهی شرق و غرب آسیا معرفی شد، در لیگ و در هر دو فصل مدعی قهرمانی بود. بردهای مکرر و پرتعداد مقابل تیم‌های پرطرفدار پایتخت را در لیگ و حذفی کسب کرد، جوانگرایی شد و بسیاری توفیقات دیگر رقم خورد.

۷- در پایان بار دیگر برای مجموعه باشگاه و تیم بهترین‌ها را آرزو می‌کنم و هرگز دوست ندارم مسائل درون خانوادگی را رسانه‌ای کرده و با حرف‌هایم برای تیم دوست‌داشتنی ذوب‌آهن کوچکترین حاشیه‌ای ایجاد کنم. امیدوارم باشگاه ذوب‌آهن نیز این جدایی دوستانه و مسالمت‌آمیز را قدر بداند، نه اینکه با انتشار بیانیه‌هایی غیرمنتظره و دور از انصاف علیه من موضع‌گیری کند. بنده می‌توانستم توافقی و با دریافت ۳۰ درصد قراردادم فسخ نکنم اما وقتی دیدم شرایط ادامه کار برایم سخت شده و قلباً تمایلی برای همکاری با من وجود ندارد، در نهایت آرامش و در فضایی دوستانه از تیم جدا شدم و در پایان نیز تاکید دارم که برایم روزهای خاطره‌انگیز قهرمانی و آن همدلی‌ها با ذوب‌آهن ملاک است نه مشکلات و اختلافاتش هفت ماه گذشته.به امید تکرار قهرمانی‌های ذوب‌آهن و حفظ احترام متقابل به حرمت روزهای خوب گذشته. یا علی»

۶۰۲/۴۰۱منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

۰۰

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس