تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] در ادامه رقابتهای موی تای پنجمین دور بازیهای آسیایی ساحلی،مسعود مینایی در وزن منهای ۷۱ با غلبه بر نماینده کره جنوبی به دور بعد راه یافت. به گزارش ایسکانیوز؛پنجمین دوره بازیهای آسیایی ساحلی در حالی از فردا با برگزاری مراسم افتتاحیه در شهر دانانگ ویتنام آغاز می شود که رقابتهای موی تای به دلیل […]

[ad_1]

در ادامه رقابتهای موی تای پنجمین دور بازیهای آسیایی ساحلی،مسعود مینایی در وزن منهای ۷۱ با غلبه بر نماینده کره جنوبی به دور بعد راه یافت.

به گزارش ایسکانیوز؛پنجمین دوره بازیهای آسیایی ساحلی در حالی از فردا با برگزاری مراسم افتتاحیه در شهر دانانگ ویتنام آغاز می شود که رقابتهای موی تای به دلیل رینگی بودن آن از دو روز قبل آغاز شده و نمایندگان کشورمان به مصاف رقبای قاره ای خود رفتند.
در ادامه این مسابقات امروز مسعود مینایی نماینده با تجربه وزن منهای ۷۱ برابر سیون گیل از کره جنوبی برنده از رینگ خارج شده و به دور بعد مسابقات این وزن راه یافتند در جمع چهار نفر برتر قرار گرفت.
پنجمین دوره بازیهای آسیایی ساحلی بعد از برگزاری مراسم افتتاحیه بطور رسمی طی روزهای سوم تا دوازدهم مهرماه در ۲۲ رشته ورزشی برگزار و کاروان ورزشی کشورمان با ۳۳ ورزشکار در ۹ رشته ورزشی دوومیدانی،کشتی،پنچاک سیلات،ووینام،سامبو،موی تای،کوراش،جوجیتسوو وکوتورین در این بازیها حضور خواهد داشت که شش رشته آن متعلق به فدراسیون ورزش های رزمی است.

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس