تاریخ انتشار: ۲۰ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] بازیکن تیم ملی والیبال لهستان گفت: مسابقه سختی برای ما بود. در ست های سوم و چهارم ایران خیلی بهتر بازی کرد. دو روز پیش هم گفته بودم که مسابقه سختی مقابل ایران داریم اما خوشحالم که توانستیم در پایان به پیروزی برسیم. به گزارش ایسکانیوز، میشل کوبیاک در خصوص مسابقه برگزار شده عنوان […]

[ad_1]

کوبیاک

بازیکن تیم ملی والیبال لهستان گفت: مسابقه سختی برای ما بود. در ست های سوم و چهارم ایران خیلی بهتر بازی کرد. دو روز پیش هم گفته بودم که مسابقه سختی مقابل ایران داریم اما خوشحالم که توانستیم در پایان به پیروزی برسیم.

به گزارش ایسکانیوز، میشل کوبیاک در خصوص مسابقه برگزار شده عنوان داشت: اتفاقات زیادی ممکن است برای یک تیم و بازیکنان آن رخ بدهد اما آنچه مهم است این است که بازی را با پیروزی پشت سر گذاشتیم. اشتباهاتی هم داشتیم اما به بازی برگشتیم.

وی با تاکید بر این مطلب که ما بازیکنان تیم ملی ایران را دوست داریم، خاطر نشان کرد: این را جدی می گویم و شوخی نیست. تضمین می کنم که تیم ایران را دوست داریم و این حرف را از تمام وجودم می زنم. این فقط یک بازی است و در نهایت هم نتیجه برای ما مهم است. اینجا المپیک است و هم من و هم تیم لهستان فقط برد می خواهیم.

۶۰۷/ ۶۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس