تاریخ انتشار: ۰۵ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] من به هیلاری کلینتون اعتماد دارم تا اداره کشور را بر عهده بگیرد، زیرا از نظر من او به کودکان این کشور تعهد کامل دارد. همسر رئیس جمهور آمریکا، حمایت همه‌جانبه خود را از نامزد حزب دموکرات انتخابات ریاست جمهوری این کشور اعلام کرد. به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از خبرگزاری فرانسه، میشل […]

[ad_1]

من به هیلاری کلینتون اعتماد دارم تا اداره کشور را بر عهده بگیرد، زیرا از نظر من او به کودکان این کشور تعهد کامل دارد.

همسر رئیس جمهور آمریکا، حمایت همه‌جانبه خود را از نامزد حزب دموکرات انتخابات ریاست جمهوری این کشور اعلام کرد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از خبرگزاری فرانسه، میشل اوباما، همسر رئیس جمهور آمریکا، شامگاه دوشنبه در حمایت از هیلاری کلینتون، نامزد حزب دموکرات، در انتخابات ریاست جمهوری این کشور، اعلام کرد وی تنها کسی است که شایستگی ورود به کاخ سفید را دارد.

وی در نخستین شب گردهمایی ملی حزب دموکرات، که چهار روز طول می کشد، گفت: «هیلاری کلینتون تنها کسی است که واقعا شایستگی رئیس جمهور شدن را دارد. در این انتخابات من در کنار او هستم.»

وی افزود: « من به هیلاری کلینتون اعتماد دارم تا اداره کشور را بر عهده بگیرد، زیرا از نظر من او به کودکان این کشور تعهد کامل دارد.»

میشل اوباما ضمن انتقاد از اظهارات توخالی و فتنه‌برانگیز دونالد ترامپ، نامزد حزب جمهوری خواه برای انتخابات ریاست جمهوری آینده، گفت رئیس جمهور باید الگویی برای فرزندان این کشور باشد.

وی با اشاره به ترامپ که به طور منظم در توییتر خود پیام می‌گذارد، گفت: «مشکلاتی که رئیس جمهور با آن مواجه می شود، نمی تواند به ۱۴۰ کاراکتر محدود شود.»

همسر رئیس جمهور آمریکا تاکید کرد: «اجازه ندهید کسی به شما بگوید که آمریکا کشوری قوی نیست. باید عظمت آمریکا را به آن بازگردانیم، چرا که اکنون (آمریکا) قدرتمند‌ترین کشور جهان است.»

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس