تاریخ انتشار: ۰۴ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] شرایط عمومی تیم خوب است و بهترین تدارکات و امکانات برای ما مهیا شده بود. بهترین تیم‌های جهان در المپیک حاضر هستند و ما باید بازی به بازی پیش برویم و بهترین عملکرد خود را ارائه کنیم. بازیکن تیم ملی والیبال ایران گفت: شرایط عمومی تیم خوب است و بهترین تدارکات و امکانات برای […]

[ad_1]

شرایط عمومی تیم خوب است و بهترین تدارکات و امکانات برای ما مهیا شده بود. بهترین تیم‌های جهان در المپیک حاضر هستند و ما باید بازی به بازی پیش برویم و بهترین عملکرد خود را ارائه کنیم.

بازیکن تیم ملی والیبال ایران گفت: شرایط عمومی تیم خوب است و بهترین تدارکات و امکانات برای ما مهیا شده بود.

به گزارش تسنیم، مجتبی میرزاجان‌پور در مورد شرایط تیم ملی والیبال ایران در آستانه اعزام به المپیک ۲۰۱۶ ریو اظهار داشت: تمرین خوب را پشت سر گذاشتیم و تمرین عصر یکشنبه که به صورت بازی درون گروهی برگزار شد، بهترین تمرین ما بود.

 

وی ادامه داد: خوشبختانه مصدومی نداریم و بازیکنان با هم کاملاً هماهنگ هستند. تیم ملی ۱۰ روز زودتر به برزیل می‌رود تا با شرایط آب و هوایی و اختلاف ساعت برزیل هماهنگ شویم.

 

دریافت کننده تیم ملی والیبال گفت: شرایط عمومی تیم خوب است و بهترین تدارکات و امکانات برای ما مهیا شده بود. بهترین تیم‌های جهان در المپیک حاضر هستند و ما باید بازی به بازی پیش برویم و بهترین عملکرد خود را ارائه کنیم.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس