تاریخ انتشار: ۱۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] نماینده ویژه سازمان ملل در امور سوریه تاکید کرد میان مسکو و واشنگتن در خصوص برقراری آتش بس در حلب سوریه اعتمادی وجود ندارد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از المنار، نماینده ویژه سازمان ملل در امور سوریه در سخنانی از ادامه مذاکرات میان روسیه و آمریکا در خصوص سوریه خبر داد. به گزارش […]

[ad_1]

میان روسیه و آمریکا در خصوص حلب سوریه اعتمادی وجود ندارد

نماینده ویژه سازمان ملل در امور سوریه تاکید کرد میان مسکو و واشنگتن در خصوص برقراری آتش بس در حلب سوریه اعتمادی وجود ندارد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از المنار، نماینده ویژه سازمان ملل در امور سوریه در سخنانی از ادامه مذاکرات میان روسیه و آمریکا در خصوص سوریه خبر داد.

به گزارش مهر، «استفان دی میستورا» نماینده ویژه سازمان ملل در امور سوریه در سخنانی ضمن تاکید بر تداوم مذاکرات مسکو و واشنگتن برای همکاری در خصوص سوریه، این ۲ کشور را به تعجیل در روند این مذاکرات فراخواند.

وی در ادامه سخنان خود همچنین تصریح کرد: نشانه هایی در خصوص دستیابی به طرح سیاسی برای سوریه پیش از برگزاری نشست های مجمع عمومی سازمان ملل وجود دارد.

نماینده ویژه سازمان ملل گفت: به دلیل عدم دستیابی به آتش بس در حلب سوریه احساس شکست می کنیم اما با وجود مشکلات موجود برای حصول توافق آتش بس تلاش می کنیم.

وی در پایان در همین زمینه تاکید کرد که میان روسیه و آمریکا در رابطه با حلب اعتمادی وجود ندارد.

۳۰۰۳۰۰

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس