تاریخ انتشار: ۲۷ فرو ۱۳۹۶

[ad_1] مجله دیجی کالا – امیرحسین میرزایی: شرکت بازی‌سازی یوبی‌سافت از عرضه‌ی بازی «مونوپولی» روی کنسول Nintendo Switch خبر داده است. این نسخه از مونوپولی قرار است در پاییز امسال عرضه شود و شش نفر می‌توانند روی آن به صورت آفلاین و آنلاین بازی کنند.     بازی مونوپولی اصولا روی هر کنسول بازی پیدا […]

[ad_1]

مجله دیجی کالا – امیرحسین میرزایی: شرکت بازی‌سازی یوبی‌سافت از عرضه‌ی بازی «مونوپولی» روی کنسول Nintendo Switch خبر داده است. این نسخه از مونوپولی قرار است در پاییز امسال عرضه شود و شش نفر می‌توانند روی آن به صورت آفلاین و آنلاین بازی کنند.

 

مونوپولی به Nintendo Switch می‌آید 

بازی مونوپولی اصولا روی هر کنسول بازی پیدا می‌شود، اما نسخه‌ی Switch این بازی به این دلیل برای‌مان جذاب است که می‌توان آن را هر جایی بازی کرد. Switch یک کنسول همراه است و به همین دلیل، می‌توان با استفاده از آن هر جایی مونوپولی بازی کرد. با توجه به اینکه Switch خودش دو دسته دارد، در نتیجه نیازی هم به دسته‌های بیشتر نخواهد بود.

 

مونوپولی به Nintendo Switch می‌آید 
نسخه‌ی Switch بازی مونوپولی می‌تواند با استفاده از قابلیت ویبره‌ی دسته‌ی این کنسول، هم‌چنین به زیبایی حرکت انداختن تاس را شبیه‌سازی کند.

یوبی‌سافت می‌گوید که نسخه‌ی Switch بازی مونوپولی قانون‌های جدید و جالبی دارد. بازی‌کننده‌ها هم‌چنین با پیشرفت در بازی، آیتم‌های تازه‌ای آزاد می‌کنند و شهرشان بزرگ‌تر و شلوغ‌تر می‌شود.

 

[ad_2]

منبع:برترینها

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس