تاریخ انتشار: ۰۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: ریل‌گذاری درستی در حوزه زنان و خانواده انجام شده است. به گزارش ایسنا، شهیندخت مولاوردی ضمن گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر درباره مهم ترین برنامه های هفته دولت گفت: این هفته فرصت مناسبی برای تبیین عملکردها و برنامه ها و  […]

[ad_1]

photo_2016-08-29_10-27-57.jpg

معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: ریل‌گذاری درستی در حوزه زنان و خانواده انجام شده است.

به گزارش ایسنا، شهیندخت مولاوردی ضمن گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر درباره مهم ترین برنامه های هفته دولت گفت: این هفته فرصت مناسبی برای تبیین عملکردها و برنامه ها و  تشریح چالش های فرارو است.

مولاوردی تصریح کرد : ما برنامه هایی را شروع کردیم و ریلگذاری درستی در حوزه زنان انجام شده است و مقدمات بسیاری برنامه فراهم شده است و امید داریم در چند ماه باقی مانده از دولت بتوانیم لوایحی را به مجلس برسانیم.

معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری همچنین یادآور شد: طرح‌هایی در حوزه زنان در چند استان به صورت آزمایشی انجام شده است و امیدواریم به صورت ملی هم اجرا شود.

مولاوردی در خاتمه سخنان خود در رادیو ایران همچنین خاطرنشان کرد : با توجه به ماموریت معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، باید بتوانیم به صورت ستادی برای بهبود وضعیت زنان و تحقق خانواده پایدار قدم هایی را برداریم.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس