تاریخ انتشار: ۲۷ ارد ۱۳۹۴

رئیس جمهور خواستار رسیدگی به اتفاقات ورزشگاه یادگار امام تبریز شد. به گزارش گذارنیوز محمود گودرزی همان طور که وعده داده بود اتفاقات تلخ ورزشگاه تبریز را به جلسه هیات دولت کشاند . وزیر ورزش با ارانه گزارشی درباره معلول های حادثه دقایق پایانی بازی تیم های تراکتورسازی و نفت از هیات دولت کسب تکلیف […]

رئیس جمهور خواستار رسیدگی به اتفاقات ورزشگاه یادگار امام تبریز شد.

روحانی

به گزارش گذارنیوز محمود گودرزی همان طور که وعده داده بود اتفاقات تلخ ورزشگاه تبریز را به جلسه هیات دولت کشاند . وزیر ورزش با ارانه گزارشی درباره معلول های حادثه دقایق پایانی بازی تیم های تراکتورسازی و نفت از هیات دولت کسب تکلیف کرد که شخص رئیس جمهور در این باره دستور رسیدگی داد. حسن روحانی در این باره به وزیر ورزش گفت:«موضوع را مورد رسیدگی دقیق و جدی قرار دهید و درصورت ثبوت تخلف یا تقصیر، برخورد جدی مدیریتی صورت پذیرد.»

در دقایق پایانی بازی فینال لیگ بین تراکتورسازی و نفت ، درحالی که تیم میزبان ۱۰ نفره شده بود و بازی با نتیجه مساوی دنبال می شد ، ارتباط موبایلی و رادیویی با ورزشگاه یادگار امام قطع شد و شایعه شد که بازی اصفهان مساوی شده تا تراکتورسازی دفاع کند و با پایان بازی برای دقایقی هوادارانش جشن قهرمانی بگیرند. درحالی که در همان دقایق در اصفهان جشن قهرمانی بر پا بود. این اتفاق به درگیری در پایان بازی انجامید و نفتی ها معترض شدند. نمایندگان مردم آذربایجان معتقدند با احساسات هواداران شان بازی شده و مهدی تاج این اتفاقات را کثیف خواند. البته فدراسیونی ها می گویند ، نقشی در اتفاقات پایانی این بازی نداشتند و باید نهادهای دیگری در این زمینه پاسخگو باشند. صبح یکشنبه رضا حسنی خو در مصاحبه ای با سایت وزارت ورزش گفته بود هیچ مورد مشکوکی وجود ندارد اما حرف های او با واکنش تند مدیران دو تیم مواجه شد. همچنین افکار عمومی هم این گفته ها را نپذیرفتند تا وزیر ورزش از عزم جدی خود برای واکاوی اتفاقات تبریز خبر دهد. حالا وزارت ورزش برای پیگیری موضوعی که شاید نیاز به پرسشگری از مراکزی غیر از فدراسیون فوتبال داشته باشد ، از عالی ترین مقام اجرایی کشور دستور گرفته است.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس