تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۱۳۹۴

رئیس مجلس شورای اسلامی موضع گیری های اخیر غربی ها را ژست هایی برای چانه زنی بیشتر خواند و گفت: آمریکایی ها بدانند اگر مذاکرات به بن بست کشیده شود این طرف غربی است که در مقابل انعطاف ایران دچار اشتباه استراتژیک شده است. به گزارش گذارنیوز  علی لاریجانی ظهر امروز (جمعه ۱۹ تیرماه) در […]

رئیس مجلس شورای اسلامی موضع گیری های اخیر غربی ها را ژست هایی برای چانه زنی بیشتر خواند و گفت: آمریکایی ها بدانند اگر مذاکرات به بن بست کشیده شود این طرف غربی است که در مقابل انعطاف ایران دچار اشتباه استراتژیک شده است.

لاریجانی

به گزارش گذارنیوز  علی لاریجانی ظهر امروز (جمعه ۱۹ تیرماه) در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه تهران با قدردانی از حضور پرشور مردم در روز جهانی قدس و بیان اهمیت ماه مبارک رمضان گفت: پیامبر اعظم(ص) می فرمایند خداوند نیامرزد بنده ای را که ماه رمضان بگذرد و در آن ماه آمرزیده نشده باشد؛ انشاءالله در شب های قدر همه ملت ایران به این فیض عظیم نایل شده باشند.

رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: عبادت خالصانه ملت عزیز در محافل مذهبی بسیار پرشکوه و گسترده کشور، انسان را به یاد شهید بزرگ ماه رمضان، امام  علی(ع) می اندازد که عبادت خالصانه این شب ها را برای مردان حق اینگونه توصیف کردند که شب ها پاهای خود را برای عبادت جفت می کنند و آیات قرآنی را با آرامی شمرده شمرده تلاوت می نمایند، با زمزمه این آیات و دقت در معنای آن غمی عارفانه در دل خود ایجاد می کنند و دوای دردهای خویش را بدین وسیله ظاهر می سازند. هر چه از زبان قرآن می شنوند مثل این است که به چشم می بینند. این عبارت امام علی(ع) انشاءالله شرایط و حال ملت ایران در ماه مبارک رمضان باشد و این یک پشتوانه عظیم برای ملت باشد که انشاءالله جزء اصحاب صادق امام زمان(عج) محسوب گردند.

وی در رابطه با روز جهانی قدس گفت: قصه پر غصه مردم مظلوم فلسطین که ما امروز به حمایت از آنها قیام کردیم دارای ابعاد مختلفی است. داستان از حمله محمدعلی پاشا، والی حکومت عثمانی بر کشور مصر آغاز شد، او به قصد کشورگشایی این حمله را به فلسطین آغاز کرد که بعدها همین حمله باعث ایجاد شرایطی شد که دیگران از آن بهره گرفتند؛ کوچ یهودیان از کشورهای دیگر به سرزمین فلسطین با دخالت انگلیس و طرح قیومیت بر کشورهای منطقه از  جمله فلسطین که یک طرح زوری بود برای ایجاد دولت صهیونیستی انجام گرفت، قیام های مختلف و انتفاضه های مختلف که تاکنون انجام شده زمانی که انسان به آن نگاه می کند یک سند سیاه برای قرن امروز دنیای ما است که غربی ها ایجاد کرده اند و در شرایط فعلی هر روز از گذشته پیچیده تر می شود.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس