تاریخ انتشار: ۲۴ خرد ۱۳۹۴

کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران در گفتگویی علیه هوشنگ مقدس موضع تندی گرفت. به گزارش گذار نیوز، هوشنگ مقدس طی روزهای گذشته مصاحبه‌های تندی علیه کارلوس کی‌روش داشت و به همین منظور آندرانیک تیموریان که این روزها و بعد از خداحافظی جواد نکونام وظیفه کاپیتانی تیم ملی را نیز بر عهده گرفته درباره صحبت کرد. […]

کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران در گفتگویی علیه هوشنگ مقدس موضع تندی گرفت.

تیموریان و حاج صفی

به گزارش گذار نیوز، هوشنگ مقدس طی روزهای گذشته مصاحبه‌های تندی علیه کارلوس کی‌روش داشت و به همین منظور آندرانیک تیموریان که این روزها و بعد از خداحافظی جواد نکونام وظیفه کاپیتانی تیم ملی را نیز بر عهده گرفته درباره صحبت کرد.

تیموریان درباره صحبت‌های هوشنگ مقدس با اعلام اینکه او از طریق حضور در کنار تیم ملی به شهرت رسیده به تسنیم گفت: اول این را باید بگویم که در این اردو کاملاً آرامش داریم و همه چیز خوب پیش می‌رود، درست برخلاف جام ملت‌های آسیا که سرپرست تیم و دبیر کل فدراسیون بر سر نشستن روی نیمکت تیم ملی رقابت می‌کردند و این چالش را مقدس شروع کرده بود. او در دبی دوچرخه‌فروشی بود که از کنار تیم ملی به شهرت رسید و هیچ ارتباطی هم به فوتبال نداشت. متأسفانه خیلی مواقع به دلیل حضور او در تیم ملی مشکل ایجاد شد. الان هم حرف برای گفتن زیاد است ولی حرمت‌ها را نگه می‌دارم تا طرف مقابل هم حرمت نگه دارد.

آندرانیک در پایان اعلام کرده هنوز برای آینده‌اش در فصل آینده تصمیمی نگرفته و با هیچ کدام از تیم‌های داخلی و خارجی صحبتی در این باره نداشته است.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس