تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۵

[ad_1]  اولین نشست از سلسله نشست‌های تخصصی موسیقی نواحی ایران با عنوان «موسیقی شمال خراسان» در فرهنگستان هنر برگزار می‌شود. به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی فرهنگستان هنر، نشست موسیقی شمال خراسان با اجرای «حاج سهراب محمدی» و «حسین ولی نژاد» از هنرمندان موسیقی شمال خراسان، روز سه شنبه، ششم مهر در فرهنگستان […]

[ad_1]

 اولین نشست از سلسله نشست‌های تخصصی موسیقی نواحی ایران با عنوان «موسیقی شمال خراسان» در فرهنگستان هنر برگزار می‌شود.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی فرهنگستان هنر، نشست موسیقی شمال خراسان با اجرای «حاج سهراب محمدی» و «حسین ولی نژاد» از هنرمندان موسیقی شمال خراسان، روز سه شنبه، ششم مهر در فرهنگستان هنر برگزار می‌شود.

استاد «علی معلم دامغانی»، دکتر «منصوره ثابت زاده» ، «محمد رضا نیکبخت» و «مژگان چاهیان» در این نشست سخنرانی می‌کنند.

سلسله نشست‌های تخصصی موسیقی نواحی ایران با هدف پرداختن به جنبه‌های مختلف موسیقی هر یک از نواحی ایران و ارائه‌ آخرین مطالعات و پژوهش‌های پژوهشگرانِ این حوزه،‌ توسط معاونت پژوهشی فرهنگستان هنر برنامه‌ریزی شده‌است. تکنیک‌های اجرایی، بافت موسیقی، روابط ملودیک و مدال، رپرتوار ادبی و داستانی در موسیقی اقوام ایرانی از جمله موضوعات مورد بحث در این نشست‌ها است.

نشست تخصصی موسیقی شمال خراسان روز سه شنبه، ششم مهر، ساعت ۱۵ در فرهنگستان هنر برگزار می‌شود. علاقه‌مندان می‌توانند برای شرکت در این نشست به نشانی خیابان ولی‌عصر(عج)، پایین‌تر از چهارراه طالقانی، شماره ۱۵۵۲، مراجعه نمایند. شرکت در این برنامه برای عموم علاقه‌مندان آزاد است.

۵۰۲۵۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس