تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] جانشین فرمانده ستاد کل نیروهای مسلح گفت: ما با استعانت از جهاد کبیر، روز به روز به قدرت تهاجمی خود می‌افزاییم. به گزارش ایسکانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، امیر عبدالرحیم موسوی جانشین فرمانده ستاد کل نیروهای مسلح در پیش خطبه نماز جمعه امروز تهران که در دانشگاه تهران برگزار شد، ضمن تبریک […]

[ad_1]

جانشین فرمانده ستاد کل نیروهای مسلح گفت: ما با استعانت از جهاد کبیر، روز به روز به قدرت تهاجمی خود می‌افزاییم.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، امیر عبدالرحیم موسوی جانشین فرمانده ستاد کل نیروهای مسلح در پیش خطبه نماز جمعه امروز تهران که در دانشگاه تهران برگزار شد، ضمن تبریک هفته دفاع مقدس به خانواده نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: علت اصلی تحمیل جنگ هشت ساله علیه ملت ما ماهیت تقابل نظام سلطه با نظام اسلامی است چراکه نظام اسلامی با هدف ایجاد یک تمدن والای مبتنی بر اسلام به وجود آمده است و چون نظام سلطه این هدف را مغایر با دیدگاه خود می‌بیند، به مقابله با آن برمی‌خیزد.

جانشین فرمانده ستاد کل نیروهای مسلح ادامه داد: این علت اصلی جنگ هشت ساله بود اما علت‌های دیگری نیز در وقوع این جنگ تأثیر داشتند مانند این مسئله که نظام سلطه به غلط فکر می‌کرد که جمهوری اسلامی ایران از قدرت خوبی برخوردار نیست و به همین دلیل دست‌نشانده‌ خود صدام حسین را به سمت ایران فرستاد.

وی افزود: امروزه دشمنان ما دزدترین راهزنان عالمند و دائماً به دنبال این مسئله هستند تا مانع افزایش توان دفاعی ما شوند اما ملت ما با روحیه بالا و با جهاد کبیر روز به روز به قدرت تهاجمی خود می‌افزاید.

امیر موسوی با اشاره به شکست دشمنان کشور با رهنمون‌های امام راحل (ره) تصریح کرد: دفاع ما، دفاع یک ملت تنها و مظلوم اما متکی به خدا در برابر همه قدرت‌های ظاهری آن زمان بوده و تمام کشور باید یادشان باشد که در طول جنگ هشت ساله با یک ائتلاف بین‌المللی شرقی و غربی مبارزه کردیم و پیروز شدیم که در این برهه زمانی، مردم دوشادوش هم به میدان آمدند و به مقابله با دشمن برخاستند.

جانشین رییس ستاد کل نیرو‌های مسلح در مورد تکالیفی که دفاع مقدس بر گردن مردم کشور ما نهاده بیان داشت: درس‌هایی که دفاع مقدس به ما می‌دهد، تبعیت از رهبری، جلوگیری از نفوذ دشمن به داخل کشور، پیشرفت و پیشبرد کشور در تمام زمینه‌ها و مسائلی از این دست است که این تکالیف در زمان امام راحل(ره) نوشته شده و مقام معظم رهبری نیز این راه را ادامه دادند که نتیجه آن، نشستن ایران بر قله افتخار و اقتدار است.

وی افزود: درس بزرگ دیگری که دفاع مقدس به تمام دنیا می‌دهد، این است که هر ملتی که در راه رضای خدا قدم بردارد، در برابر دشمنانی که حتی تا بن دندان مسلح هستند، پیروز خواهند شد و درسی که این دوران به دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می‌دهد، این است که اگر بخواهند دوباره با اطلاعات غلط به سوی ایران بیایند، پاسخی محکم ‌تر و قاطعانه‌تر به آن‌ها داده خواهد شد.

امیر موسوی در بخش پایانی سخنانش خاطرنشان کرد: نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران، امروزه با تجربه‌تر و مجهز‌تر از دوران دفاع مقدس شده‌اند و دشمنان باید خود بفهمند که توان مقابله با این ملت را نخواهند داشت.

۲۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس