تاریخ انتشار: ۱۶ آبا ۱۳۹۴

شهرداری تهران که از هفته دفاع مقدس امسال در اقدامی ابتکاری به انتشار مناسبتی تصاویر موضوع محور عکاسان در قالب بیلبوردهای شهری با ذکر نام عکاس پرداخته است

گام اول تصاویر جالبی از رزمندگان با شعار «…جهاد ادامه دارد» را در خیابان ها و بزرگراه ها نصب کرد، در مناسبت ماه محرم و ۱۳ آبان نیز این رویه را ادامه داده است.

به گزارش “گذارخبر” ، در ماه محرم نیز تصاویری از عزاداری در نقاط مختلف کشور بر روی بنرهای بزرگ منتشر شد و این بار به مناسبت ۱۳ آبان، تصاویری تاریخی مرتبط با این رویداد ملی با اسم عکاس به صورت بنر چاپ و در خیابان های تهران نصب شد.

نکته جالب آن که یکی از این تصاویر، حجت الاسلام سید محمد موسوی خوئینی ها را که به عنوان امام جماعت دانشجویان پیرو خط امام و تسخیرکنندگان سفارت آمریکا پیشاپیش آنها نشسته، نشان می دهد.

نصب این بنر در ابعاد بنرهای شهرداری تهران در حالی است که طی ساالهای اخیر موسوی خوئینی ها همواره جزو مغضوبین رسانه ها و سازمانهای تحت مدیریت اصولگرایان بوده و نوعا با برخی القاب خاص از او در رسانه های اصولگرا یاد شده است.

موسوی خوئینی ها که در دهه اول انقلاب دادستان کل کشور بود و به نوعی رابط تسخیرکنندگان سفارت آمریکا با امام خمینی(ره) به شمار می رفت، اکنون از رهبران گروه مجمع روحانیون مبارز است.

برچسب ها: برچسب‌ها,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس