تاریخ انتشار: ۲۹ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی منچستریونایتد اذعان داشت که قبل از به خدمت گرفتن پوگبا، با سرالکس فرگوسن در این رابطه مشورت کرده است. به گزارش ایلنا، پل پوگبا هفته گذشته با مبلغ ۱۰۵ میلیون یورو از یوونتوس به منچستریونایتد پیوست. مورینیو گفت: “با فرگوسن در رابطه انتقال پوگبا مشورت کردم. من می‌دانم […]

[ad_1]

ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی منچستریونایتد اذعان داشت که قبل از به خدمت گرفتن پوگبا، با سرالکس فرگوسن در این رابطه مشورت کرده است.

به گزارش ایلنا، پل پوگبا هفته گذشته با مبلغ ۱۰۵ میلیون یورو از یوونتوس به منچستریونایتد پیوست.


مورینیو گفت: “با فرگوسن در رابطه انتقال پوگبا مشورت کردم. من می‌دانم که آنها تمام اقدامات لازم در مورد این ستاره فرانسوی را در سال ۲۰۱۲ انجام داده بودند. اما در تصمیم پوگبا مبنی بر ترک من‌یونایتد، مسائل دیگری نیز دخیل بودند. خود پوگبا در کنفرانس مطبوعاتی چند روز قبل همه چیز را توضیح داد.من فکر می‌کنم بسیار مهم است که باشگاه از اقدامات خودش هراسی نداشته باشد. اگر شما بازیکن خوبی را در گذشته از دست دادید، این بدان معنا نیست که اگر شانس خرید دوباره او را داشتید، اقدام به این کار نکنید.


اگر یک اشتباه انجام دادید، دیگر نباید دوباره آن را تکرار کنید. ما یک بار پوگبا را از دست داده ایم و حالا بسیار خوشحالم که او به اینجا بازگشته است”.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس