تاریخ انتشار: ۲۶ فرو ۱۳۹۶

[ad_1] ورزش سه: هرنان کرسپو، مهاجم سابق تیم ملی آرژانتین، معتقد است که ترکیب کارلو آنچلوتی، ژوز مورینیو و مارسلو بیلسا می تواند یک مربی بی نقص بسازد.​​​​​​​ کرسپو که فصل گذشته در مودنا اولین تجربه مربیگری اش را سپری کرد، به دلیل سقوط تیمش از سری B به سری C، از کار برکنار شد. […]

[ad_1]

ورزش سه: هرنان کرسپو، مهاجم سابق تیم ملی آرژانتین، معتقد است که ترکیب کارلو آنچلوتی، ژوز مورینیو و مارسلو بیلسا می تواند یک مربی بی نقص بسازد.​​​​​​​

کرسپو که فصل گذشته در مودنا اولین تجربه مربیگری اش را سپری کرد، به دلیل سقوط تیمش از سری B به سری C، از کار برکنار شد.

 

او که در دوره حرفه ای اش با مربیان زیادی کار کرده، معتقد است که آنچلوتی، مورینیو و بیلسا بهترین مربیانش بودند.

 

او به خبرنگاران گفت:” همه مربیان چیزهای خوب و بدی به شما یاد می دهند. پس شما باید چیزهایی که دوست دارید و دوست ندارید را فیلتر کنید تا بتوانید ایده فوتبالی خودتان را بسازید.

 

مورینیو، آنچلوتی و بیلسا بهترین مربیانم بودند

از جنبه انسانی ارتباط با بازیکن، فکر می کنم آنچلوتی بهترین است. بازی کردن برای او فوق العاده بود زیرا ثابت می کرد این ایده که بازیکنان و مربیان نباید رابطه شخصی با هم داشته باشند، نادرست است. او نشان داد که می توانید با بازیکنان تان صمیمی باشید و به موفقیت هم برسید.

 

مورینیو در انگیزه دادن، ایجاد چالش و متدهای تمرینی بهترین بود. او فوق العاده بود.  و همین طور بیلسا، به خاطر توانایی اش در بهبود عملکرد فردی بازیکنان و گرفتن بهترین بازی از هریک از آنها. اگر بتوانیم بهترین ویژگی های هر یک آنها را ترکیب کنیم، می توانیم به یک مربی ایده آل برسیم.”

[ad_2]

منبع:برترینها

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس