تاریخ انتشار: ۲۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا از یاسوج، حجت الاسلام سیدنورالله جنتی پور در نشستی با رسانه ها در یاسوج گفت: تصمیم گرفته شده برای تخریب بخشی از ورزشگاه یاسوج باهدف ایجاد پارکینگ، در نشست استانی و با حضور استاندار و مسوولان مرتبط بوده است. وی افزود: زمین احیا شده خارج از محدود ورزشگاه و مملو […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا از یاسوج، حجت الاسلام سیدنورالله جنتی پور در نشستی با رسانه ها در یاسوج گفت: تصمیم گرفته شده برای تخریب بخشی از ورزشگاه یاسوج باهدف ایجاد پارکینگ، در نشست استانی و با حضور استاندار و مسوولان مرتبط بوده است.


وی افزود: زمین احیا شده خارج از محدود ورزشگاه و مملو از خار و خاشاک بوده که در صورت ایجاد پارکینگ، ورزشکاران به نوعی می‌توانند از این فضا برای پارک خودروی خود استفاده کنند.


مدیرکل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد در بخش دیگری از سخنان خود گفت: سند بیش از شش هکتاری موقوفه بودن زمین ورزشگاه تختی یاسوج، ساختمان مجتمع بهزیستی، بیمارستان شهید بهشتی یاسوج و غیره با گواهی مصرف با نیت موقوفه وجود دارد .


جنتی پور افزود: از زمانی که ورزشگاه موقوفه یاسوج در اختیار ورزش و جوانان قرار گرفته تنها چهار میلیون تومان اجاره پرداخت کرده است.


وی با اظهار گله مندی از اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد در این ارتباط، تصریح کرد: این در حالی است که طبق گواهی موقوفه ۵۰ درصد درآمد آن باید هزینه مستمندان و ۵۰ درصد نیز هزینه عمران و آبادی امامزاده فرج‌الله(ع) شود.  


مدیرکل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد گفت: موقوفه بیش از شش هکتاری میدان هفتم تیر یاسوج دو و نیم هکتار آن در اختیار اداره ورزش و جوانان است و قسمتی نیز در اختیار بیمارستان شهید بهشتی بوده که این مرکز درمانی سالانه اجاره بها را پرداخت می‌کند.


جنتی پور افزود: ۵۰ درصد گواهی مصرف این موقوفه برای عمران و آبادی امامزاده فرج‌الله(ع) و ۵۰ درصد نیز برای کمک به مستمدان در نظر گرفته شده و هیچ ربطی به ورزش ندارد.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس