تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] رییس کمیسیون عمران شورای شهر تهران از موافقت اعضای شورا با واگذاری شهر آفتاب و ۶۰ درصد سهام فروشگاه شهروند به بانک شهر خبر داد. اقبال شاکری در گفت‌وگو با ایسنا، در تشریح جزییات جلسه صبح امروز اعضای شورای شهر تهران که بخش اعظمی از زمان جلسه به واگذاری سهام فروشگاه شهروند و شهر […]

[ad_1]

رییس کمیسیون عمران شورای شهر تهران از موافقت اعضای شورا با واگذاری شهر آفتاب و ۶۰ درصد سهام فروشگاه شهروند به بانک شهر خبر داد.

اقبال شاکری در گفت‌وگو با ایسنا، در تشریح جزییات جلسه صبح امروز اعضای شورای شهر تهران که بخش اعظمی از زمان جلسه به واگذاری سهام فروشگاه شهروند و شهر آفتاب در راستای پرداخت بدهی شهرداری به بانک شهر اختصاص داده شد، گفت: دولت نیز برای پرداخت بدهی خود به پیمانکاران از شیوه تهاتر استفاده می‌کند و در تبصره بودجه نیز به شهرداری اجازه داده بودیم که برای حل مشکل بدهی خود از شیوه تهاتر استفاده کند.

وی با بیان اینکه دو ماه موضوع واگذاری شهر آفتاب و شهروند در کمیسیون‌های مختلف مورد بررسی قرار گرفت و نهایتا برای تصمیم‌گیری امروز به صحن شورای شهر آورده شد، گفت:در این راستا ۵ نماینده از شورای شهر انتخاب شدند و مقرر شد به همراه نماینده شهرداری تا ظرف دو ماه نسبت به بررسی جزییات نحوه واگذاری و تهاتر و همچنین نظارت، بررسی‌های لازم را انجام دهند و جزییات این تصمیم به دو ماه آینده و ارائه گزارش این افراد منوط شده است.

رییس کمیسیون عمران شورای شهر تهران افزود: یک نفر از کمیسیون برنامه و بودجه، یک نفر از هیات رییسه، یک عضو از کمیسیون حمل و نقل، یک نفر از کمیسیون فرهنگی و یک نفر از هیات رییسه شورا در این بررسی حضور دارند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس