تاریخ انتشار: ۰۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] دادستان تهران از موافقت با انتقال دو هزار میلیارد تومان از اموال بابک زنجانی به وزارت نفت خبر داد و گفت: ۱۶۰۰ میلیارد تومان مربوط به اموال کارشناسی شده و ۴۰۰ میلیارد تومان دیگر مربوط به سایر اموال است. به گزارش اقتصادنیوز به نقل از دادستانی تهران، عباس جعفری دولت‌آبادی در نشست مشترک […]

[ad_1]


دادستان تهران از موافقت با انتقال دو هزار میلیارد تومان از اموال بابک زنجانی به وزارت نفت خبر داد و گفت: ۱۶۰۰ میلیارد تومان مربوط به اموال کارشناسی شده و ۴۰۰ میلیارد تومان دیگر مربوط به سایر اموال است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از دادستانی تهران، عباس جعفری دولت‌آبادی در نشست مشترک دادستانی تهران و سازمان پزشکی قانونی کشور در مورد موافقت با انتقال اموال بابک زنجانی اظهار کرد: دادستانی طبق آخرین اظهار نظر هیات کارشناسی، با انتقال اموال متهم به ماخذ دو هزار میلیارد تومان به وزارت نفت موافقت نموده که ۱۶۰۰ میلیارد تومان مربوط به اموال کارشناسی شده و ۴۰۰ میلیارد تومان دیگر مربوط به سایر اموال است.

وی از پیشنهاد دادستانی تهران به ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی برای فعال شدن وزارت امور خارجه در دو کشور تاجیکستان و ترکیه به منظور استیفای اموال بابک زنجانی خبر داد.

تکذیب ممنوع‌الفعالیت شدن سینماگران
دادستان تهران همچنین ادعای برخی رسانه‌ها مبنی بر ممنوع‌الفعالیت شدن هنرمندان و تهیه‌کنندگان سینما را تکذیب کرد.

جعفری دولت‌آبادی اعلام کرد: حسب دستور قضایی بازپرس پرونده، مکاتبه اعلامی با ریاست سازمان امور سینمایی کشور صرفاً ناظر به شرکت‌های پخش‌کننده فیلم‌های سینمایی بوده و هیچ‌گونه ارتباطی با منع فعالیت هنرمندان و تهیه‌کنندگان فیلم‌های سینمایی ندارد.

دادستان تهران ضمن تکذیب خبر منع فعالیت هنرمندان و تهیه‌کنندگان، از رسانه‌ها خواست در انتشار اخبار قضایی دقت لازم را به عمل آورند.

[ad_2]

منبع:اقتصادنیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس