تاریخ انتشار: ۱۸ ارد ۱۳۹۵

زنجان – ایرنا – مسئول مرکز مدیریت راه های اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: مه غلیظ صبحگاهی موجب کاهش دید افقی رانندگان در گردنه‌های زنجان – طارم و زنجان – تهم – چورزق شده است.

‌‌‌‌‌“گذارنیوز” :
مسعود خوشکام روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بارش باران در جاده‌های استان زنجان قطع شده است و به لحاظ تردد و لغزندگی هیچ مشکلی در مسیرهای ارتباطی این استان وجود ندارد.
وی یادآورشد: هم اکنون در گردنه خانچایی، بادامستان و ذاکر در جاده زنجان – طارم و آق گدیک در مسیر زنجان – تهم – چورزق مه غلیظ صبحگاهی حاکم شده است.
مسئول مرکز مدیریت راه های اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: این استان دارای ۲۸ راهدارخانه و ۱۵ گردنه اصلی و استراتژیک است که در مواقع اضطراری و مساعد نبودن شرایط جوی اکیپ‌های راهداری در این مسیرها مستقر می شوند.
خوشکام تاکید کرد: با وجود بارش‌های بعدازظهر روز گذشته/جمعه/ تاکنون در مسیر زنجان – تهم – چورزق ریزش کوه اتفاق نیفتاده است.
وی اظهارکرد: رانندگان عبوری از این مسیر ارتباطی در صورت مشاهده هر گونه ریزشی مورد را با شماره تلفن ۳۳۷۷۲۰۲۷ و یا با سامانه ۱۸۱۶ گزارش کنند.
مسئول مرکز مدیریت راه های اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: رانندگان عبوری از مسیرهای ارتباطی زنجان – طارم، زنجان – تهم – چورزق با رعایت سرعت مطمئنه و رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی به مسیر خود ادامه دهند.
خوشکام اظهارکرد: رانندگان عبوری از محورهای مواصلاتی استان زنجان در صورت مواجه شدن با هرگونه مشکل و اطلاع از وضعیت راه‌ها می توانند از طریق سامانه پیامکی ۱۰۰۰۲۴۱۱۴۱ و یا شماره تلفن‌های بیان شده ارتباط برقرار کنند.
اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان حدود پنج هزار و ۶۰۰ کیلومتر آزاد راه، بزرگراه، راه های اصلی، فرعی دارد که از این میزان چهار هزار کیلومتر راه روستایی و ۱۰ هزار و ۴۰۰ کیلومتر نیز راه هم سنگ دارد.
۷۳۲۵/۶۰۸۵

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس