تاریخ انتشار: ۱۰ خرد ۱۳۹۵

– رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور گفت : مهم ترین راه نهادینه کردن اقتصاد مقاومتی در جامعه، قرارگرفتن در مسیر امان راحل و رهبری است.

‌‌‌‌‌“گذارنیوز” :
پرویز فتاح یکشنبه شب در آیین بزرگداشت سالگرد امام راحل در مسجد جامع شهرستان گلوگاه در استان مازندران افزود : امام راحل معجزه قرن بود موجب عزتمندی ایران اسلامی شد.
وی ادامه داد : راه امام راحل راه پیروزی در شرایط مختلف است که در عرصه های مختلف می توان با الگوپذیری از این راه به موفقیت دست یافت.
فتاح با اعلام اینکه اشتغال و بیکاری مهم ترین مشکل فعلی جامعه ماست، یادآور شد: باید همچنان که در عرصه های مختلف سیاسی، نظامی، فرهنگی، امنیتی و دیگر زمینه ها موفق عمل کرده ایم؛ در رفع بیکاری نیز با تمام توان حرکت کرده و جامعه را به سمت جلو ببریم.
رئیس کمیته امداد امام خمینی کشور از امام راحل به عنوان امام مظلومان و پابرهنگان نام برد و گفت : امام (ره) با تاسیس کمیته امداد جانی مهم برای کاهش فقر به جامعه بخشید و ما هم نیز در ادامه راه با تمام توان در این مسیر حرکت می کنیم.
وی با تاکید بر همدلی و وحدت همه جانبه در کشور افزود : تنها راه پیشرفت و تعالی ما بعد از اطاعت از فرمایشات و تاکیدات امام راحل و رهبری، اتحاد و وحدت است که باید سرلوحه کار همگان باشد.
حجت الاسلام سیدابراهیم میراحمدی امام جمعه گلوگاه نیز با اشاره به فضایل و برجستگی های زندگی امام راحل گفت: انقلاب اسلامی ارثیه بزرگ امام راحل برای ماست و کمیته امداد نیز از برکت های این انقلاب است.
وی افزود : ولایتمداری مهم ترین اصلی است که باید مورد توجه جدی ما قرار گیرد و در این راه اطاعت از رهبری بعد از امام راحل مهم ترین دغدغه ما باشد.
در این مراسم مداحی و نوحه خوانی نیز در فراق امام راحل و عزاداری برای ائمه هدی (ع) برگزار شد.
گلوگاه شرقی ترین شهر مازندران است.
۷۳۳۲/۱۶۵۴

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس