تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] مدیرکل آموزش از راه دور آموزش و پرورش با اشاره به اینکه ثبت‌نام از متقاضیان در مدارس آموزش از راه دور تا پایان مهرماه ادامه خواهد داشت تا بتوانیم بازماندگان از تحصیل را جذب کنیم، گفت: امسال اولین تولید محتوای الکترونیک خودآموز به مدارس آموزش از راه دور ارسال خواهد شد. به گزارش ایسنا، […]

[ad_1]

مدیرکل آموزش از راه دور آموزش و پرورش با اشاره به اینکه ثبت‌نام از متقاضیان در مدارس آموزش از راه دور تا پایان مهرماه ادامه خواهد داشت تا بتوانیم بازماندگان از تحصیل را جذب کنیم، گفت: امسال اولین تولید محتوای الکترونیک خودآموز به مدارس آموزش از راه دور ارسال خواهد شد.

به گزارش ایسنا، گودرز شاه‌حسینی در نشست خبری با اصحاب رسانه با بیان اینکه ۱۶۵۶ مدرسه آموزش از راه دور در اقصی‌نقاط کشور برای پوشش تحصیلی دانش‌آموزان داخل و خارج از کشور در کنار سایر مدارس در خدمت دانش‌آموزان هستند، اظهار کرد: رسالت مدارس از راه دور این است که در مواردی که امکان پوشش تحصیلی برای دانش‌آموزان اول و دوم متوسطه در مدارس عادی به سهولت انجام نمی‌شود بتواند امکان تحصیل را فراهم کند.

وی افزود: دانش‌آموزان لازم‌التعلیم که در سن قانونی هستند و لازم است تحصیل کنند، اما امکان ادامه تحصیل برای آنها وجود ندارد همچنین شاغلان و… می‌توانند از فرصت منعطف آموزش از راه دور استفاده کنند و تحصیل خود را کامل کنند.

مدیرکل آموزش از راه دور آموزش و پرورش با اشاره به حضور ۲ میلیون و ۹۱۳ هزار نفر در سیستم آموزش از راه دور تا کنون اظهار کرد: ۴۴۱ هزار فارغ التحصیل ازراه دور داشته‌ایم و امیدواریم امسال با تمهید مقدمات بتوانیم جذب بیشتری داشته باشیم.

شاهمرادی با بیان اینکه زمان ثبت‌نام از متقاضیان در مدارس آموزش از راه دور تا پایان مهرماه ادامه دارد تا بتوانیم بازماندگان از تحصیل را تحت پوشش قرار دهیم، اظهار کرد: شناخت از مدارس از راه دور ضعیف است و همه مدارس از راه دور را نمی‌شناسند که باید روی این موضوع بیشتر کار کنیم.

وی افزود: کیفیت‌بخشی در تمامی مولفه‌های آموزشی را در اولویت قرار داده‌ایم و توسعه ضابطه‌مند مدارس در داخل و خارج از کشور تا جایی که امکان داشته باشد انجام می‌دهیم.

مدیرکل آموزش از راه دور آموزش و پرورش به تقویت بخش نظارت در مدارس از راه دور اشاره کرد و افزود: شبکه مشاوره تحصیلی برای همه مدارس از راه دور را در سال جاری تقویت می‌کنیم و امسال برای نخستین بار اولین تولید محتوای الکترونیک خودآموز به مدارس ارسال خواهد شد.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس