تاریخ انتشار: ۲۰ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] مهلت ارسال اثر به دبیرخانه مسابقه شعر و داستان یک دقیقه‌ای حافظان حرم، آخر وقت امروز چهارشنبه ۲۰ مرداد ماه به پایان می‌رسد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان، مهلت ارسال اثر به دبیرخانه مسابقه شعر و داستان یک دقیقه‌ای حافظان حرم‌ که پیش از این […]

[ad_1]

مهلت ارسال اثر به مسابقه ادبی حافظان حرم تا پایان امروز

مهلت ارسال اثر به دبیرخانه مسابقه شعر و داستان یک دقیقه‌ای حافظان حرم، آخر وقت امروز چهارشنبه ۲۰ مرداد ماه به پایان می‌رسد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان، مهلت ارسال اثر به دبیرخانه مسابقه شعر و داستان یک دقیقه‌ای حافظان حرم‌ که پیش از این یک بار تمدید شده بود، آخر وقت امروز چهارشنبه ۲۰ مرداد ماه به پایان می‌رسد و از آن پس هیچ اثری برای شرکت در مسابقه پذیرش نمی‌شود.

مسابقه حافظان حرم که توسط بنیاد شعر و ادبیات داستانی و برای ادای احترام به حافظان حریم و حرم اهل بیت (ع) برپا شده با ارسال فراخوان در تاریخ ۲۳ خرداد ۹۵ کار خود را آغاز کرده است و در نظر دارد مجموعا ۱۰ اثر را در دو بخش شعر و داستان به عنوان برگزیدگان نهایی معرفی کند.

گفتنی است تنها ملاک شرکت در این جایزه، این بود که سروده‌ها و داستان‌های ارسالی به جشنواره، باید به موضوع حافظان حرم بپردازد و حداکثر در یک دقیقه خوانده شود.

با پایان مهلت ارسال اثر به دبیرخانه، مراحل داوری این جایزه آغاز و بهترین آثار در تاریخ ۸ شهریور ماه مقارن با روز جهانی مبارزه با تروریسم معرفی می‌شوند.

همچنین در این مسابقه معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، بخش‌های گوناگون رسانه ملی، موسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی، نهاد کتابخانه‌ها، سازمان فرهنگی ـ هنری شهرداری تهران، ستاد رسیدگی به امور مساجد، اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان و معاونت فرهنگی سازمان قطار شهری تهران و حومه (مترو) با بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان همکاری می‌کنند.

بنا بر این گزارش قرار است به هریک از برگزیدگان این مسابقه ۲ سکه بهار آزادی اهدا شده و با حمایت بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان راهی مشاهد مشرفه عراق و عتبات عالیات شوند.

۵۰۲۵۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس