تاریخ انتشار: ۱۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] برانکو ایووانکوویچ به ترکیب تیم برنده در دیدار برابر تیم سایپا دست نزده و ترکیب آن دیدار را حفظ کرده است.  ترکیب تیم فوتبال پرسپولیس به منظور رویارویی با تیم فولاد خوزستان اعلام شد و مهدی طارمی در بین ۱۱ بازیکن سرخپوش قرار ندارد. به گزارش ایرنا، علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، محمد انصاری، محسن […]

[ad_1]

برانکو ایووانکوویچ به ترکیب تیم برنده در دیدار برابر تیم سایپا دست نزده و ترکیب آن دیدار را حفظ کرده است.

 ترکیب تیم فوتبال پرسپولیس به منظور رویارویی با تیم فولاد خوزستان اعلام شد و مهدی طارمی در بین ۱۱ بازیکن سرخپوش قرار ندارد.

به گزارش ایرنا، علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، محمد انصاری، محسن ربیع خواه، حسین ماهینی، کمال کامیابی نیا، امید عالیشاه، محسن مسلمان، فرشاد احمدزاده، وحید امیری و علی علیپور با نظر سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس از ابتدا در ترکیب این تیم قرار می گیرند و مقابل فولاد بازی خواهند کرد.

برانکو ایووانکوویچ به ترکیب تیم برنده در دیدار برابر تیم سایپا دست نزده و ترکیب آن دیدار را حفظ کرده است.

تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت ۲۰ و ۴۵ دقیقه امروز و در چارچوب هفته دوم لیگ برتر میزبان تیم فولاد خوزستان در ورزشگاه آزادی تهران است.

بازیکنان تیم پرسپولیس در این دیدار با لباس جدید خود که در بالای لباس هاله ای از رنگ مشکی با رنگ قرمز در هم آمیخته شده است و سرخی آن به سمت پائین بیشتر می شود، در میدان حاضر می شوند که هفته نخست به دلیل میهمان بودند، نتوانستند آن را بر تن کنند.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس