تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۴
سه سوپر سیو پس از یک اشتباه بزرگ

کاپیتان استقلال در دقایق پایانی بازی با پدیده در نقش یک منجی برای تیمش ظاهر شد. او بارها با عکس العمل خوبش دروازه استقلال را نجات داد.

به گزارش “گذار خبر”، به سختی می شود جواب این سوال را داد که باید به عملکرد خوبش در اواخر بازی نمره قبولی بدهیم یا به خاطر اشتباه مرگبارش او را مردود کنیم؟

در دقیقه ۳ این بازی اتفاقی افتاد که شاید هر چند سال یک بار شاهد آن هستیم، مهدی خیری روی اشتباه میثم مجیدی توپ صاحب توپ شد و از فاصله ۴۰ متری و در حالی که مهدی رحمتی جلو آمد توپ را از بالای سر او وارد دروازه کرد. هرچند در این صحنه رحمتی فکر نمی کرد که میثم مجیدی توپ را به آن شکل لو بدهد ولی مقصر است چراکه هرگز نباید دروازه استقلال را ترک می کرد. رحمتی اگر در درون دروازه بود، هرگز استقلال گل را دریافت نمی کرد.

اما از بعد از گل بود که درخشش کاپیتان استقلال شروع شد. او تحت تاثیر اشتباهی که کرد بود در صدد جبران بر آمد و بارها و بارها دروازه استقلال را نجات داد. شاید اگر رحمتی نبود استقلال دو یا حتی سه گل دیگر را هم دریافت می کرد. رحمتی در همان دقایق پایانی بازی و در حالی که خط دفاع کند استقلال روی ضدحمله ها جا مانده بودند، دو موقعیت تک به تک از محسن یوسفی گرفت، یک بار ضربه ایستگاهی بازیکن پدیده را به کرنر فرستاد و در نهایت هم با یک سوپر سیو اجازه نداد یونس شاکری سانتر مهدی خیری را وارد دروازه استقلال کند.

رحمتی در این روزها سخت تمرین می کند که به روزهای اوج خود برگردد و شاید این از شانس بدش باشد که در دقیقه ۳ بازی اشتباهی می کند که عملکرد خوبش در طول بازی تحت شعاع آن صحنه قرار می گیرد. رحمتی بی تردید نقش پررنگی در موفقیت استقلال در لیگ دوازدهم داشت و حالا اگر قرار است این تیم در این فصل موفق شود نیاز به دروازه بانی در همان حد و اندازه ها دارد.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس