تاریخ انتشار: ۱۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] کاپیتان تیم بانک سرمایه پس از قهرمانی تیمش در جام باشگاه‌های آسیا گفت: بعد از چند وقتی که در والیبال روی سکوی قهرمانی نرفته بودیم، خانواده والیبال به این سکو احتیاج داشت. به گزارش ایلنا و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، مهدی مهدوی، پاسور تیم بانک سرمایه پس از قهرمانی در باشگاه‌های آسیا […]

[ad_1]

کاپیتان تیم بانک سرمایه پس از قهرمانی تیمش در جام باشگاه‌های آسیا گفت: بعد از چند وقتی که در والیبال روی سکوی قهرمانی نرفته بودیم، خانواده والیبال به این سکو احتیاج داشت.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، مهدی مهدوی، پاسور تیم بانک سرمایه پس از قهرمانی در باشگاه‌های آسیا اظهار داشت: تجربه به ما خیلی کمک کرد. بازیکنان تیم قطری دریافت و توپ‌گیری خیلی خوبی داشتند و بنابراین در بازی احتیاج زیادی به صبر و حوصله داشتیم.


مهدوی ادامه داد: آنها اکثر توپ‌های ما را خیلی خوب دریافت می‌کردند و اگر قرار بود عصبی شویم در توپ‌های برگشتی هم آنها موفق می‌شدند؛ اما بازیکنان ما هم در دفاع و هم  حمله خیلی خوب کار کردند. اگر خوب نبودیم، می‌باختیم. وقتی قهرمانی باشد همه چیز خوب می‌شود. به خاطر بازی‌ها در المپیک ما روحیه خوبی نداشتیم و به این برد نیاز داشتیم. امیدوارم با این قهرمانی مردم هم خوشحال شده باشند.


وی با اشاره به ست اول این بازی و شکست بانک سرمایه مقابل العربی گفت: در ست اول دریافت بازیکنان ما که مشکل پیدا کرد، دردسر ساز شد. البته باز هم رسیدیم و ۲۴ – ۲۴ مساوی شدیم، اما بالاخره همه این مسائل خاصیت بازی فینال است. حساسیت بالاست و جو سنگین بود. با این حال ما نشان دادیم تیم بزرگ و با تجربه‌ای هستیم و توانستیم  به بازی برگردیم. با اینکه تیم قطر تیم آماده‌ای بود و چهار بازیکن خارجی داشت، خدا را شکر ما پیروز شدیم.


مهدوی تصریح کرد: پس از چند وقتی که در والیبال روی سکوی قهرمانی نرفته بودیم، خانواده والیبال  به این سکو  احتیاج داشت. به همه مردم تبریک می‌گویم، به ویژه مسئولان تیم که با صبوری ما را حمایت کردند. با اینکه در اختیار تیم نبودیم  و در خدمت تیم ملی بودیم کمک کردند و خیلی با فدراسیون همکاری کردند.


کاپیتان تیم بانک سرمایه در خصوص مشاجره بازیکنان در ست دوم گفت: خاصیت تیم‌های عربی است تا از حریف عقب می‌مانند و وقتی برای آنها شرایط  سخت می‌شود، با ترفند کری خوانی و… پیش می‌روند. نمی‌دانم بگویم حرفه‌ای‌گری است یا چیز دیگری؛ نمی‌دانم اسم آن را چه بگذارم با این حال ما  خیلی خوب توانستیم با پشت سرگذاشتن این شرایط پیروز شویم.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس