تاریخ انتشار: ۱۷ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، مهدی مهدوی درباره شرایط تیم ملی در آستانه مسابقه با آرژانتین اظهار داشت: تمرینات خوبی در برزیل پشت سر گذاشته ایم و همه بازیکنان تشنه شروع بازی ها هستند. امیدوارم با یک بازی قابل قبول و کسب پیروزی، شروع خوبی در مسابقات داشته […]

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، مهدی مهدوی درباره شرایط تیم ملی در آستانه مسابقه با آرژانتین اظهار داشت: تمرینات خوبی در برزیل پشت سر گذاشته ایم و همه بازیکنان تشنه شروع بازی ها هستند. امیدوارم با یک بازی قابل قبول و کسب پیروزی، شروع خوبی در مسابقات داشته باشیم.

وی گفت: المپیک طلایی‌ترین موقعیت زندگی هر ورزشکاری است و ما هم برای رسیدن به این مهم زحمت کشیده ایم. همه بازیکنان باید با عشق و علاقه به میدان بروند و از بازی کردن لذت ببرند.

مهدوی خاطرنشان کرد: از روزی که والیبال را شروع کردم المپیک برایم یک رویا بود و به این فکر می کردم که چه زمانی فرصت بازی کردن در المپیک را پیدا می کنم. خیلی خوشحالم که حالا این فرصت را پیدا کرده ام و مطمئنم شرایط هم به گونه ای است که بهترین بازی خود را ارائه می کنم و امیدوارم به تیم ملی کمک کنم. تمام جان خودم را می گذارم تا پرچم ایران را بالا ببرم. با کمک یکدیگر می توانیم در المپیک شگفتی ساز شویم.

انتهای پیام/س

http://fna.ir/G9GZEO

[ad_2]

منبع:فارس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس