تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۴

بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران می‌گوید دوست دارد مربی‌گری را از تیم‌های پایه آغاز کند. به گزارش گذارنیوز مهدی مهدوی کیا در گفت‌و گو با ایسنا درباره انتخابش به عنوان مربی تیم زیر ۱۴ ساله‌های هامبورگ اظهار کرد: مدت‌ها بود که باشگاه هامبورگ به دنبال همکاری با من بود و از آنجا که من […]

بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران می‌گوید دوست دارد مربی‌گری را از تیم‌های پایه آغاز کند.

مهدوی کیا

به گزارش گذارنیوز مهدی مهدوی کیا در گفت‌و گو با ایسنا درباره انتخابش به عنوان مربی تیم زیر ۱۴ ساله‌های هامبورگ اظهار کرد: مدت‌ها بود که باشگاه هامبورگ به دنبال همکاری با من بود و از آنجا که من قصد داشتم کلاس‌های مربی‌گری‌ام را در اروپا و در آلمان بگذرانم پیشنهاد باشگاه هامبورگ را قبول کردم و قرار است از دو هفته آینده با تیم زیر ۱۴ ساله‌های هامبورگ همکاری کنم. در آلمان باید حتما درجات مربی‌گری را پشت سر بگذارید تا بتوانید به عنوان سرمربی روی نیمکت بنشینید.

وی افزود: همیشه دوست داشتم مربی‌گری را از تیم‌های پایه شروع کنم. خوشحالم که این فرصت برایم به وجود آمده و می‌توانم تجربیات زیادی را از اروپا و فوتبال باشگاه هامبورگ به دست بیاورم.

او در پاسخ به این سوال که آیا تجربیات شما در مربی‌گری آلمان روزی به فوتبال ایران کمک خواهد کرد یا خیر گفت: قطعا همین طور است. من همیشه سعی می‌کنم مربی‌گری را از پایه آغاز کنم و امیدوارم روزی بتوانم این تجربیات را در فوتبال ایران استفاده کنم.

مهدوی کیا همچنین درباره آخرین وضعیت آکادمی خودش گفت: تمرین‌هایمان را پشت سر می‌گذاریم و در حال حاضر تیم‌مان در اردو به سر می‌برد. قصد داریم در هفته‌های آینده در یک تورنمنت معتبر شرکت کنیم تا تجربیات بازیکنان ما روز به روز افزایش یابد.

 

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس