تاریخ انتشار: ۲۱ ارد ۱۳۹۵

بندرعباس- ایرنا- معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار هرمزگان گفت: زمانی توسعه مبتنی بر منابع طبیعی و سپس مبتنی بر منابع انسانی بود اما اکنون مهارت و خلاقیت در رسیدن به توسعه اهمیت دارد .

به گزارش‌‌‌‌‌“گذارنیوز” به نقل از سه شنبه خبرنگار ایرنا، بهروز اکرمی در نشست مشترک مشاوران امور بانوان فرمانداری ها و دستگاه های اجرایی استان هرمزگان اظهار داشت: برای رسیدن به اهداف توسعه، ملزوماتی برای تسهیل نقش‌آفرینی زنان و مردان لازم است که از جمله آنها می توان به مهارت، توان‌افزایی ، محیط امن برای زنان و مردان، دسترسی عادلانه به فرصت‌ها و منابع و اعتماد متقابل اشاره کرد.
وی با بیان اینکه مسایل حوزه بانوان باید در کارگروه تخصصی شناسایی و بررسی شود، افزود: باید موارد شناسایی شده در سال ۹۵ را تدوین و سپس اولویت ‌بندی کنیم تا بتوانیم در مرحله نهایی به نتایج تجربی در خصوص مشکلات بانوان در حوزه های مختلف فرهنگی و اجتماعی برسیم.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار هرمزگان در بخش دیگری از صحبتهای خود با اشاره به شعار امسال ، گفت: نخستین شاخصه اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل، برنامه ‌ریزی بر اساس تصویر شفاف از جامعه هدف از طرح ها و برنامه ها با توجه به اولویت بندی مشکلات است.
اکرمی از عملیاتی شدن طرح ها و برنامه حوزه زنان و خانواده در سال ۹۵ خبر داد و گفت: مهارت و خلاقیت در رسیدن به توسعه اهمیت دارد و در اینجا نمی‌توان بین زن و مرد خط‌ کشی کرد.
۷۱۹۸/ ۶۰۴۸

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس