تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا از ساری ، ربیع فلاح جلودار  در در دیدار با رئیس و اعضای هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی قائمشهر ظرفیت های دانشگاه آزاد اسلامی قائمشهر را بسیار خوب دانست و با تبریک به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید گفت: این دانشگاه یک دانشگاه قدیمی و با ظرفیت است و با وجود […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا از ساری ، ربیع فلاح جلودار  در در دیدار با رئیس و اعضای هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی قائمشهر ظرفیت های دانشگاه آزاد اسلامی قائمشهر را بسیار خوب دانست و با تبریک به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید گفت: این دانشگاه یک دانشگاه قدیمی و با ظرفیت است و با وجود نیروی انسانی و هیئت علمی مناسب می تواند در همه زمینه ها به توسعه علمی استان و تولید علم کمک کند .


استاندار مازندران دانشگاه آزاد اسلامی را از دانشگاههای معتبر جهان خواند و گفت: باید همه تلاش کنند تا دانشگاه آزاد اسلامی به یک دانشگاه کارآفرین و تحول آفرین تبدیل شود.


وی خواستار نقش آفرینی نخبگان در توسعه استان شد و گفت: دانشگاه مبداء همه تحولات است و توسعه و تقویت شرکتهای دانش بنیان و ایجاد مراکز رشد می تواند به ایجاد توسعه و تحول در جامعه کمک کند.


استاندار مازندران نقش دانشگاه در تحقق اقتصاد مقاومتی را بسیارمهم خواند و گفت: مهارت آموزی و کارآفرینی باید در دستور کار دانشگاه قرار گیرد و باید به گونه ای برنامه ریزی کرد تا اتکا دانشگاه به شهریه کاهش یابد و همه اساتید و دانشجویان می توانند در تحقق این امر کمک کنند.


وی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی قائمشهر را فردی خوشنام با سابقه دیرینه فرهنگی خواند و گفت: این مجموعه توانمند علمی با امکانات و تجهیزات مناسب  می تواند موجب بالندگی و شکوفایی دانشگاه شود.


وی در پایان خواستار همکاری و تعامل بیشتر بین دانشگاه و صنعت شد و گفت: مقاله های علمی و پژوهشی مراکز دانشگاهی باید عملیاتی و کاربردی شود و در عرصه تولید و کارآفرینی مورد استفاده قرار گیرد.


در این نشست حجت الاسلام ابراهیمیان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی قائمشهر گزارش کاملی از وضعیت نیروی انسانی ، اعضای هیئت علمی و دانشجویی این واحد دانشگاهی ارائه کرد و گفت: در دانشگاه آزاد اسلامی قائمشهر ۳۰۵ عضو هیات علمی در حال فعالیت هستند که می توانند به فضای علمی و فرهنگی استان کمک بزرگی کنند.


وی از استاندار مازندران به عنوان یک استاندار اخلاق مدار تقدیر و تشکر کرد و گفت: فضای همدلی و انسجام و بدون تنشی را استاندار مازندران فراهم کرده است که این فضا می تواند زمینه توسعه را فراهم کند.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس