تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] مهاجم ایرانی آلانیا اسپور در بازی های اخیر تیمش نیمکت نشین بوده است و همین موضوع وضعیت این بازیکن را برای ادامه فعالیت در این باشگاه پیچیده کرده است. به گزارش ایسکانیوز، آلانیا اسپور امروز باید در هفته ششم سوپر لیگ ترکیه به مصاف باساک سهیر استانبول برود و به نظر نمی رسد سرمربی […]

[ad_1]

مهاجم ایرانی آلانیا اسپور در بازی های اخیر تیمش نیمکت نشین بوده است و همین موضوع وضعیت این بازیکن را برای ادامه فعالیت در این باشگاه پیچیده کرده است.

به گزارش ایسکانیوز، آلانیا اسپور امروز باید در هفته ششم سوپر لیگ ترکیه به مصاف باساک سهیر استانبول برود و به نظر نمی رسد سرمربی این تیم در این بازی هم از سجاد شهباززاده در ترکیب اصلی تیم خود استفاده کند.

شهباززاده در۲ بازی اول آلانیا اسپور در ترکیب ثابت تیمش به میدان رفت اما بعد از آن رابطه مدیربرنامه های وی با باشگاه به هم خورد و به همین دلیل هم این بازیکن در ۳ بازی بعدی از روی سکوها و البته نیمکت ذخیره ها بازی آلانیا اسپور را تماشا کرد.

شهباززاده زمانی که قصد داشت از استقلال جدا شود، با مخالفت هایی از سوی مسوولان باشگاه و البته منصوریان روبرو شد و حالا باید دید آیا در نیم فصل به این تیم بر می گردد یا نه؟ البته شهباززاده در این روزها تمریناتش را به جدیت پیگیری می کند تا شاید بتواند نظر سرمربی تیمش را عوض کند و شرایط برای وی تغییر کند.

۶۰۳/۶۰۳

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس