تاریخ انتشار: ۲۶ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] سرمربی تیم فوتبال پدیده گفت: موقعیت‌های زیادی را از دست دادیم و می‌توانستیم بازی با فولاد را به تساوی بکشیم. به گزارش ایلنا، رضا مهاجری بعد از شکست یک بر صفر برابر فولاد در کنفرانس خبری گفت: جا دارد به تیم فولاد و نعیم‌سعداوی تبریک بگویم، امیدوارم در ادامه راه هم به نتایج خوبی […]

[ad_1]

سرمربی تیم فوتبال پدیده گفت: موقعیت‌های زیادی را از دست دادیم و می‌توانستیم بازی با فولاد را به تساوی بکشیم.

به گزارش ایلنا، رضا مهاجری بعد از شکست یک بر صفر برابر فولاد در کنفرانس خبری گفت: جا دارد به تیم فولاد و نعیم‌سعداوی تبریک بگویم، امیدوارم در ادامه راه هم به نتایج خوبی دست پیدا کنند. باید بگویم لیاقت حداقل کسب یک امتیاز را در این دیدار داشتیم. بازیکنان تیم ما روی ضربات آخر دقت لازم را نداشتند. روی یک خطا به تیم فولاد یک پنالتی تقدیم کردیم و این تنها اشتباه ما در این مسابقه بود.


وی افزود: در ادامه بازی نیز تغییرات زیادی را انجام دادیم ولی بازیکنان تیم من امروز به طور کلی راه گل زدن را فراموش کرده بودند. در نیمه دوم نیز بازی یکطرفه به سود تیم ما بود ولی اگر کمی باهوش‌تر و با دقت‌عمل بیشتری عمل می‌کردیم می‌توانستیم به حداقل امتیاز برسیم.


سرمربی پدیده عنوان کرد: تیم ما موقعیت‌های بسیار خوبی را از دست داد ولی در یک لحظه غافلگیر شدیم، در ادامه لیگ نباید به این سادگی امتیازات را از دست دهیم چون از دست دادن این امتیازات در هفته‌های ابتدایی باعث حسرت خوردن در پایان لیگ می‌شود.


 


 


 


 


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس