تاریخ انتشار: ۱۹ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس اتحادیه میوه و تره بار با بیان اینکه قیمت میوه در بازار ثابت بوده، گفت: :قاچاق انواع میوه با کاهش زیادی همراه بوده است. حسین مهاجرانی، رئیس اتحادیه میوه و تره بار در گفتگو با ایسکانیوز در مورد وضعیت بازار میوه در چند وقت اخیر گفت: تاکنون قیمت میوه هیچ گونه تغییری نداشته […]

[ad_1]

میوه و سبزی

رئیس اتحادیه میوه و تره بار با بیان اینکه قیمت میوه در بازار ثابت بوده، گفت: :قاچاق انواع میوه با کاهش زیادی همراه بوده است.

حسین مهاجرانی، رئیس اتحادیه میوه و تره بار در گفتگو با ایسکانیوز در مورد وضعیت بازار میوه در چند وقت اخیر گفت: تاکنون قیمت میوه هیچ گونه تغییری نداشته و تنها برخی از انواع میوه ها با تغییرات اندکی همراه بودند.

وی در ادامه بیان کرد: در چند روز گذشته قیمت هندوانه ۲۰۰ تومان افزایش داشته است.

مهاجرانی درباره قیمت میوه ها گفت: در حال حاضر قیمت خیار تغییری نداشته و نرخ آن در بازار ۱۲۰۰-۱۸۰۰ تومان و همچنین گیلاس کیلویی ۲۰۰۰ تومان در بازار قیمت خورده است.

رئیس اتحادیه میوه و تره بار با اشاره به قیمت دیگر انواع میوه ها در بازار گفت: هلو و شلیل ۶۰۰۰ تومان، سیب گلاب ۷۰۰۰-۷۵۰۰ تومان و همچنین آلو زرد با قیمت ۴۰۰۰-۶۰۰۰ تومان در بازار فروخته می شود.

وی به وضعیت میوه های قاچاق در بازار اشاره کرد و گفت: اکنون قاچاق میوه در بازار بسیار کاهش یافته و لازم به ذکر است که این نوع میوه ها تنها در خارج از بازار به فروش می رسد.

مهاجرانی خاطرنشان کرد: بیشترین نوع میوه های قاچاق در بازار پرتقال مصری و نیز لیموترش افریقایی است که لیموترش کیلویی ۱۰ هزار تومان و پرتقال مصری کیلویی ۹ هزار تا ۱۰ هزار تومان قیمت خورده است.

رئیس اتحادیه میوه و تره بار در پایان گفت: لیمو ترش طی چند روز گذشته کیلویی ۲۷ هزار تومان بوده اما در حال حاضر با کاهش همراه بوده و با قیمت ۱۰ هزار تومان به فروش می رود.

۶۰۲/۴۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس