تاریخ انتشار: ۲۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1]  پس از انتشار گزارش هایی مبنی بر وجود اشکال جدی در باتری جدیدترین تلفن همراه ساخت شرکت ‘سامسونگ’ و احتمال انفجار این گوشی ها، شرکت هواپیمایی دولتی پاکستان(PIA) از مسافران خواسته تا از حمل گوشی های ‘گلکسی نوت ۷’ (Galaxy Note 7) به داخل هواپیما خودداری کنند. به گزارش ایرنا، مردم پاکستان یکی از […]

[ad_1]

 پس از انتشار گزارش هایی مبنی بر وجود اشکال جدی در باتری جدیدترین تلفن همراه ساخت شرکت ‘سامسونگ’ و احتمال انفجار این گوشی ها، شرکت هواپیمایی دولتی پاکستان(PIA) از مسافران خواسته تا از حمل گوشی های ‘گلکسی نوت ۷’ (Galaxy Note 7) به داخل هواپیما خودداری کنند.

به گزارش ایرنا، مردم پاکستان یکی از مشتریان اصلی محصولات الکترونیک سامسونگ به ویژه گوشی های تلفن همراه این شرکت هستند.

براساس گزارش رسانه های پاکستان، شرکت سامسونگ هفته گذشته اعلام کرد که در پی دریافت گزارش های متعدد از نقاط مختلف جهان مبنی بر منفجر شدن گوشی های جدید این شرکت، فروش محصول Galaxy Note 7 را فعلا به حالت تعلیق درآورده و با انتشار فراخوان، از مشتریان خود خواسته تا برای رفع اشکال بیش از دو و نیم میلیون دستگاه از گوشی های جدید این شرکت، به نمایندگی های سامسونگ مراجعه کنند.

پیش از این نیز چند شرکت هواپیمایی بین المللی و معروف سایر کشورها از مسافران خود خواسته اند از حمل گوشی های Galaxy Note 7 به داخل هواپیما خودداری کنند.

[ad_2]

منبع:عصرایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس