تاریخ انتشار: ۲۳ خرد ۱۳۹۴

سرمربی فصل گذشته نفت تهران تا نشستن روی نیمکت استقلال یک قدم فاصله دارد. در حال حاضر مهم‌ترین مسئله باشگاه استقلال مشخص کردن سرمربی تیم فوتبال این باشگاه برای فصل آینده است که در این بین علیرضا منصوریان جدی‌ترین گزینه به نیمکت آبی‌پوشان است. اگرچه مدیرعامل باشگاه استقلال اعلام کرده به جز منصوریان سه گزینه […]

سرمربی فصل گذشته نفت تهران تا نشستن روی نیمکت استقلال یک قدم فاصله دارد.

منصوریان

در حال حاضر مهم‌ترین مسئله باشگاه استقلال مشخص کردن سرمربی تیم فوتبال این باشگاه برای فصل آینده است که در این بین علیرضا منصوریان جدی‌ترین گزینه به نیمکت آبی‌پوشان است.

اگرچه مدیرعامل باشگاه استقلال اعلام کرده به جز منصوریان سه گزینه دیگر هم مد نظر آنها هستند اما تا این لحظه سرمربی فصل گذشته نفت شانس اول مربیگری آبی‌پوشان است. او مذاکرات خوبی هم با بهرام افشارزاده داشته و دو طرف خواسته‌های خود را با هم در میان گذاشته‌اند که نتیجه آن مثبت بوده و منصوریان یک قدم با نشستن روی نیمکت استقلال فاصله دارد.

با این حال نفرات دیگری هم هستند که مدنظر استقلالی‌ها قرار دارند که بین آنها گزینه خارجی هم دیده می‌شود. یکی از گزینه‌ها نیز دراگان اسکوچیچ، سرمربی فصل گذشته فولاد خوزستان است اما با این حال باید منتظر ماند و دید تصمیم مدیرعامل باشگاه استقلال تا دو روز دیگر (دوشنبه) چیست.

برچسب ها: برچسب‌ها, ,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس