تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] سرمربی تیم فوتبال استقلال ضمن تشکر از مسئولان بنیاد شهید گفت: خدا کند همیشه جانبازان کنار ما باشند. به گزارش ایلنا، پس از پایان تمرین امروز تیم فوتبال استقلال گودرزی نماینده بنیاد شهید با حضور در محل تمرین آبی‌پوشان از سرمربی تیم استقلال تشکر کرد. نماینده بنیاد شهید خطاب به منصوریان گفت: […]

[ad_1]

سرمربی تیم فوتبال استقلال ضمن تشکر از مسئولان بنیاد شهید گفت: خدا کند همیشه جانبازان کنار ما باشند.

به گزارش ایلنا، پس از پایان تمرین امروز تیم فوتبال استقلال گودرزی نماینده بنیاد شهید با حضور در محل تمرین آبی‌پوشان از سرمربی تیم استقلال تشکر کرد.


نماینده بنیاد شهید خطاب به منصوریان گفت: ما قصد داشتیم زودتر از اینها نزد شما بیاییم و البته متوجه شدیم که در کنفرانس‌های خبری و دیدار استقلال و ذوب‌آهن به خانواده شهدا و جانبازان احترام گذاشتید. اتفاقا متوجه شدم که در اهواز نسبت به شما کم‌لطفی شد و تماشاگران شعارهایی دادند که برای حل این مشکل چندین بار ورود کردیم ولی امیدوارم دیگر چنین اتفاقاتی نیفتد. فکر می‌کنم پا قدم جانبازان و خانواده شهدا به جز ۵ دقیقه آخر بازی با ذوب‌آهن برای شما خوب بود که منصوریان گفت از شما ممنون هستم ضمنا برای اهواز‌ی‌ها هم سوءتفاهم به وجود آمده بود. امیدوارم جانبازان که من هم قبول دارم پاقدم‌شان برای استقلال خوب بود همیشه در ورزشگاه باشند. فکر می‌کنم باید با آنها ارتباط هم بگیرم.


 


 


 


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس