تاریخ انتشار: ۲۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] در نیمه دوم علیرضا منصوریان سعی کرد با انجام تعویض‌های فردی و تاکتیکی تیمش را به سمت جبران نتیجه سوق دهد. به گزارش ایلنا، دیدار تیم های فوتبال پیکان و استقلال در هفته چهارم از شانزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر عصر امروز پنجشنبه در ورزشگاه شهر قدس برگزار شد که  این دیدار در پایان […]

[ad_1]

در نیمه دوم علیرضا منصوریان سعی کرد با انجام تعویض‌های فردی و تاکتیکی تیمش را به سمت جبران نتیجه سوق دهد.

به گزارش ایلنا، دیدار تیم های فوتبال پیکان و استقلال در هفته چهارم از شانزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر عصر امروز پنجشنبه در ورزشگاه شهر قدس برگزار شد که  این دیدار در پایان با تساوی یک بر یک به پایان رسید. مرتضی آقاخان(۴) برای پیکان و بهنام برزای (۸۲) برای استقلال گل زدند.


در نیمه اول این دیدار که بازی جذابی را از سوی هر دو تیم شاهد نبودیم شاگردان جلالی در دقیقه ۴۰ توسط مرتضی آقاخانی به گل برتری دست پیدا کردند. بعد از این گل استقلالی‌ها تلاش کردند با شکست راهی رختکن نشوند اما حملات آنها راه به جایی نبرد.


در نیمه دوم علیرضا منصوریان سعی کرد با انجام تعویض‌های فردی و تاکتیکی تیمش را به سمت جبران نتیجه سوق دهد. این تلاش او در اواخر نیمه دوم جواب مثبت داد و بهنام برزای که یکی از بازیکنان تعویضی بود با جاگیری خوب خود در محوطه جریمه پیکان موفق شد گل تساوی را وارد دروازه شاگردان مجید جلالی کند.


در دقایق باقی ماندن استقلال تیم برتر میدان بود و صاحب موقعیت‌های خوبی هم شد اما نتوانست از این موقعیت‌ها استفاده کند تا از چهار بازی گذشته صاحب دو امتیاز شود.


دیگر دیدار این هفته هم دربی تبریز بود که تراکتورسازی توانست با دو گل ایرانپوریان، ماشین‌سازی را شکست دهد. 


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس